Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon melyik volt a...

Ezen az oldalon melyik volt a kérdésedre érkező legbutább válasz?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy itt egyre több a provokáló kérdés, de főleg a válasz, holott a cél az hogy mi kismamák/anyukák segitsünk egymáson. Neked melyik volt az a válasz ami egyáltalán nem segitett rajtad, nem volt hasznos, sőt egyenesen durva válasz volt amin kiakadtál?
2010. jan. 8. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki erőszakosan tukmál. Ha meg sem hallja a másik álláspontját, csak mondja-mondja a magáét. Ha durva szavakat használ. Ha minősít.

Számomra ezek érthetetlenek. Ilyenkor továbbállok.

A tanácsokat átgondolom, amit elfogadhatónak tartok, azt fontolóra veszem, esetenként megfogadom. Szeretem hallani mások szemszögéből is, persze kulturált hangnemben. De lehet, ez csak az én nünükém.

2010. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp az imént vágták a fejemhez, hogy nem foglalkozom a gyerekem etetésével.
2010. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Az amit első írt nagyon igaz,annyira erőszakos itt a nők 90%-a,hogy csak fogom a fejem.

A másik, amikor beszólt egy nő,hogy mi jogon írom ki a meg nem született gyerekem nevét majd még ő volt felháborodva,hogy nekem rosszul esett.

Hmm,mi is volt még igazából minden...nagyon kevés ember az aki kedves itt, nem is szívesen járok már fel,mióta kihirdették,hogy engem csak istenítenek itt,holott nem ez volt cél.Undorítóak azok főleg,akik pár nappal a szülésem után tették ezt:)Innen is üdvözlöm őket bár inkább nem mondom,hogy (ny.k.a.s r.b.k) ^^

2010. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. azt szeretem, hogy van egy kérdés, amire szülésznő lévén tudom a választ és jön egy okos anyuka aki rögtön felülbírál és jól lepontoz, majd ír egy jó nagy hülyeséget, ami szerinte jó és az a megoldás és más nem lehet! Na ezen nagyon fel tudom húzni magam és a szomorú az, hogy segítenék én a kismamáknak és anyukáknak, de ezek miatt elmegy a kedvem az írogatástól.

És nagyon nem szeretem a kioktatást sem. Valaki azért tesz fel egy kérdést,hogy segítsenek neki, nem azért, hogy jól kioktassák. Vagy ha úgy éárzi az illető, hogy nagyon nem jó az amit a kérdező ír akkor annak is meg van a kultúrált módja, hogy tudassuk vele, nem kell mindjárt lehurrogni.

És tudom, hogy most ezért is le leszek pontozva.... :):):)

2010. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

15:59-es vagyok.

A minap ezen húztam fel magam, sztem ez viszi a pálmát mostanság:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Engem tavaly majdnem megköveztek,mert le mertem írni,hogy a fiamat csak mosdattam,amíg le nem esett a köldökcsonkja,télen pedig(orvosi javaslatra) csak 2 naponta fürdettem.Sokak szerint igénytelen vagyok ezért,hiszen szegény gyerek izzadtan,koszosan aludt el.Sztem meg 1 újszülött vagy pici gyerek(aki az ágyban tölti ideje nagy részét)nem koszos vagy izzadt:)
2010. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 15:59-es szülésznő, kár, hogy nem indítasz egy külön kérdést, sokan örülnénk ha tudnánk, hogy hozzáértő válaszol. Emailt sem lehet küldeni Neked sajnos.
2010. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a hugom szallagavatója előtt kérdeztem meg, hogy milyen kismamaruhát érdemes beszerezni alkalmakra.

erre kaptam egy olyan választ:)

"Pocakkal mit vennétek fel egy szalagavatóra? Hogyan oldjátok meg a legyünk szépikék olyankor, amikor nagyobb eseményre készültök?" volt a kérdés

"Ezt a kérdést fel sem kellett volna tenned, ha egy kicsit használod az eszed, de nem ez a lényeg.

Mivel így is ki fogsz tűnni a többi nem terhes osztálytársad közül, szinte tök mindegy mit veszel fel." volt az első válaszom.

2010. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kérdésem kb.3 hónapja,valahogy így szólt:SOS mit tegyek a babám ma még csak egyszer evett?

Írtam ki ezt a kérdést késő délután,akkoriban kezdődött a lányomnál a hasfájós időszaka és aznap csak reggel szopott,hiába próbáltam mellre tenni milliószor nem fogadta el.Szóval du.nagy kétségbeesésemben kiírtam a kérdésemet,és erre egy válaszóló azt írta,hogy "akkor készítsd a gyászruhád".

2010. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Húú, ez az utolsó nagyon durva volt!

Én szerencsére még nem kaptam olyan választ ami felháboritott, de amiről olvastam és kiakasztott az az volt mikor valaki feltette azt a kérdést hogy szülés után hogy lehetne a házas élete a régi, és tanácsokat várt. Erre egy nő azt irta, hogy ilyenkor a gyerekkel kell törődni nem azzal hogy hogy elégitsd ki a férjedet. És nem hiszi el hogy a kisbaba mellett egy nő a szexre tud gondolni és ilyesfajta vágyai lehetnek. Vagy fojtsa el mert ilyenkor nincs itt az ideje. Ja és megjegyezte hogy ő a férjével 6 hónap után feküdt le először. És szerinte ez a normális.

2010. jan. 11. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!