Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tört krumplit ehet 10 honapos?

Tört krumplit ehet 10 honapos?

Figyelt kérdés

Marmint pirospaprika is van rajta,olaj meg piritott hagyma.

Eheti?

Mi a helyzet a rantott hussal,ha lecsipegetem neki?

Tietek miket kap ,amit ti is esztek?


2010. jan. 6. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Nekem mindent eszik amit magunknak főzök. Azt is adnám neki amit fent leírtál, annyi hogy én a rántott husinak a prézliét leszedem. De nem főzök külön neki, ekkora babák már ehetik ugyanazt.
2010. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Ezt nem gondolod komolyan??Pirospaprikát nem adunk még ilyen idős korban, majd úgy másfél éves kor után, az nagyon nehéz az ő gyomrának.A rántott hús tele van olajjal, hiába csipegeted le a panírt. Neki még bébi kaja való, fűszerezés nélkül. Ne rontsátok már el ilyen korán őket, ehetnek még az életbe elég szemetet. eüs
2010. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A pirospaprikával valóban jó vigyázni, de keveset szerintem tehetsz bele.

Előző: nem értem, az olajjal mi a baj? Ebben a korban sokkal nagyobb arányban kell a zsiradék nekik, mint a felnőtteknek. Hiszen még a bébiételbe is javasolnak 1 kiskanál plusz olajat 1 dl főzelékbe.

Én inkább a husival vigyáznék, nehogy rágós legyen!

2010. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!