Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettétek már ki menet közben...

Vettétek már ki menet közben a babátok a gyerekülésből/hordozóból?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mesélte a napokban, hogy kivette az ölébe az autópályán a pár hónapos babájukat, mert már nem bírta hallgatni, ahogy ordít.

Nekem 1 éves múlt a babám, még soha nem vettem ki, bárhogy ordított, inkább ordítson, mint kirepüljön.

Szerintem ez nagyon nagy felelőtlenség. Miért nem állnak félre akkor pihenni egy kicsit? Mit gondoltok erről anyukák?


2010. jan. 5. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Még annyi, hogy nem egy főváros nagyságú városban lakunk, tehát a kis utcákon tényleg nem sok autó jött szembe.
2010. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Én egy pici faluban lakom, a határ mentén!Reggelente mikor viszem a lányom oviba, van hogy elől ül az anyósülésen!Kövezzetek meg bátran!

De el kell mondanom hogy velemszembe max a reggeli pékséges kocsi jön!Össz-vissz!Ekkora nálunk a forgalom!Ja és mikor még babakocsiban tologattam akkor sem kötöttem be soha, és most 4 éves , és soha nem esett fejre belőle!Csak odafigyelés kérdése!Ja ma a szánkóba sem rögzítettem! Ez tényleg negatív lesz!

2010. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Én teljesen megértem az utolsó válaszolót. Szerintem az ő eljárásában nincs semmi kivetnivaló. 30 évvel ezelőtt hol volt még hordozó, meg gyerekülés, mégis felnőttünk. Igaz, a forgalom sem volt ekkora. De egy faluban, kisebb városban most sem olyan vészes a helyzet, mint amennyire felfújják. Az viszont biztos, hogy egy nagyváros zsúfolt, forgalmas útjain, vagy főúton, autópályán semmiképp nem szabad kockáztatni!
2010. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(én senkit nem pontoztam le!)

2010. jan. 6. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!