Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek a feladata a védekezés...

Kinek a feladata a védekezés ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már van 3 gyerekem, többet nem akarok. Gyógyszert nem szedhetek, az óvszer nem vált be, a harmadik gyerek spirál mellett fogant. Mondtam a páromnak, köttesse el magát, de nem akarja.
2014. jún. 25. 06:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Köttesd el magad te, ha annyira nem akarsz gyereket!

Egyébként mindkettőtök "feladata" vagyis inkább érdeke lenne...

2014. jún. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Megbeszélés kérdése, de mindkettőtöké a felelősség.

Én ismerek olyan családot, ahol a férfi közölte a feleségével, hogy ő nem hajlandó "zokniban" csinálni. A nő nem szedhetett gyógyszert, így csak jöttek egymás után a gyerekek. Abortusz sosem kerülhetett szóba.

Most 7 gyerekük van.

2014. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Ja ez jellemzo,a ferfiaknak egyszerubb a mutet, megis sikitofraszt kapnak, ha valaki szikevel a kukackahoz kozelit.

Szerintem a vedekezes kozos dolog lenne, ha ennyire ellenzi es azt mondja hogy az en dolgom, akkor biztos nem vallalnam be.

2014. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem, első. Nos, milyen módot javasolsz a védekezésre, ha a tabletta, óvszer és a spirál kilőve?

A nőknél nagy hasi műtétnek számít a sterilizáció, nem kevés kockázattal.

2014. jún. 25. 07:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen spirálod volt? Most már vannak olyanok, amik hormont is tartalmaznak (pl. Mirena), nem csak fizikailag gátolja a spermiumokat, ezekkel már tényleg nagyon kicsi az esély a teherbeesésre.
2014. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

most ugye felnőtt emberekről van szó??

ha az óvszer csak azért van kilőve, mert jaj fel kell húzni, egyéb probléma nincsen vele, akkor nem értem, hogy miért nem lehet felfogni, hogy kisebb probléma gumit húzni, mint utána sopánkodni, mert sorra születnek a gyerekek!

És mint írtam, mindkettőtök érdeke a védekezés, ha nem akartok gyereket!

2014. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez a kilőve ez meg az, érdekes hozzáállás. Inkább elkóttetnéd valamelyikőtóket, mint gumit húzni? A férjem is ellenkezett, de belátta, hogy ez a legbiztosabb, legegészségesebb módszer. Igaz, mi ezt a megismerkedésünk után tisztáztuk.
2014. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

"Nos, milyen módot javasolsz a védekezésre, ha a tabletta, óvszer és a spirál kilőve? "


erre a kérdésre pedig azt tudnám válaszolni, hogy akkor ne szexeljetek!

2014. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

ennyit arról, hogy szerinted nagy hasi műtét egy petevezeték elzárása vagyis kettőé!


[link]

[link]

2014. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem köttetném el magam és a páromtól sem várom el. Eléggé hihetetlen számomra, hogy nincs olyan gyógyszer, amit szedhetnél, sem injekció formájában, sem sehogy, és mellette pont nem vált be az óvszer (miért is nem?), ill. a spirálokból is van már több tucatnyi... az orvosod mit javasol a csonkításon kívül?
2014. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!