Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogok én még kétrészes fürdőru...

Fogok én még kétrészes fürdőrucit hordani?

Figyelt kérdés

7 hete szültem és elég csíkos maradt a hasam :(

Ez fog majd halványulni? Esetleg halványítható valahogy?

Ha ránapozok akkor majd látszódnak a fehér csíkok?

Veletek hogy volt?


2009. dec. 29. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
babaolajat használj fürdés után a vizes bőrödre ! barátomnak a kondizástól lettek ugyan olyan csíkok a karján, mint a terhességtől lesznek, neki ez a módszer nagyon bevált, elhalványultak, szinte már nem is látszanak !
2009. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ki is próbálom:)
2009. dec. 29. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

de ha nem múlna el akkor meg egye a kánya azokat a fránya csíkokat, igenis vegyél fel 2részes rucit :D

engem nem zavar :D

2009. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:)
2009. dec. 29. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon csíkos lett az első gyerek után de most 2 éves (és azóta már megszületett a lányom is) és a csíkok már teljesen bőr színűek! Szóval a szine az tuti elhalványul neked is..

nekem mondjuk az állagával van bajom de nagyon :(( szóval hogy érezni hogy ott lazább lett a bőr és azt viszont hiába kenem bármivel is.

Én nem fogok többet 2 részest felvenni, mert szégyellem (holott nem kéne mert ez a babámmal járt és őt nem adnám semmiért) de inkább nem mutogatom.:(

2009. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon csikos lettem, de engem egyáltalán nem zavar. Ha ezzel járt az, hogy most van két gyünyürű gyerekem akkor nem érdekel, hogy csikos lettem miattunk :) Szerintem te is igy fogd fel!
2009. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de az már nem fog múlni csak évek folyamával halványulni!!!Nekem is nagyon csúnya a hasam de nem érdekel mert van két gyönyörű gyerekem és jelenleg várom a harmadikat.

Én nyáron(akkor még kis idős terhes voltam)olyan fürdő rucit vettem ami két részes de nagyon jól takart mert alja ilyen francia bugyi jelegű volt a fölsője meg nyakba akaszthatós topra tudnám hasonlítani, ápol és eltakar :-)

C&A-ba mindig lehet kapni:)

2009. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a harmadik vagyok.

Igen , tankininek hívják csini is divatos is senki meg nem mondja hogy azért hordasz olyat mert csíki a hasad :)

Én is ilyet vettem már most nyárra is meg idén is ilyen lesz :)

2009. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eltűnni maga a csík nem fog, de bőr színűre változhat. A bőrödtől is függ, hogy mennyire gyorsan fog ez bekövetkezni. Nekem rengeteg csíkom volt, de már nem látni egyiket sem. Legalábbis nem pirosak, hanem gyöngyház színűek. Nagyon közel kell jönni, hogy valaki lássa. A napozástól nem lesznek fehérebbek...idővel fognak halványulni. Nekem kb. 9-10 hónappal a szülés után már teljesen fehérek voltak, pedig ahogy mondtam, rajtam rengeteg volt. Te még csak 7 hete szültél, valószínű, hogy pár hónapon vagy max. 1 éven belül jelentős változást fogsz tapasztalni. :)
2009. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy legyen utolsó válaszoló!köszönöm a válaszokat
2009. dec. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!