Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek ismerőse, aki a...

Van valakinek ismerőse, aki a Magyar Államkincstárnál dolgozik?

Figyelt kérdés
A családtámogatási résznél?
2009. dec. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél megtudni?
2009. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy annó egy ismerősünk félre tájékozott minket,és azt mondta,hogy 180 napig lehet benyújtani mindenféle támogatásra az igényeket. De közben kiderült,hogy azt csak az egyszeri támogatásra igaz,a többire viszont nem..:( A kérdésem az lenne,hogy nincs-e valami kiskapu,amit valahogy kilehetne kerülni,és mégis hozzájuthatnánk ahhoz a pénzhez,ami idáig megkellett volna,hogy kapjunk?
2009. dec. 28. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Már ne haragudj, de nagy szükségetek lehet a pénzre, ha 180 napot vártál vele. Amúgy nem hinném, hogy van kiskapu. Gyedet, gyest, tgyást 3 hónapra visszamenőleg utalhatnak csak.
2009. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bea24 ***** válasza:
Én 4 hónapra visszamenőleg kaptam tgyás-t. Kérdezd meg esetleg az ismerőseidet, hátha.
2009. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
De ha van interneted amikor terhes voltál nem értél rá utána nézni kicsit jobban? A tgyást én a szülés előtt 30 nappal meg igényeltem a munkáltatón keresztül,pedig mindenki azt írta itt is, hogy a tgyást csak szülés után lehet intézni. Sok embert félre vezettek ezzel. Amikor megszültem a második nap már utalták a tgyásom,mert nem hallgattam másra.Ahogy az előző is írta még téged fognak fől kérdezni hogy ha eddig nem hiányzott,akkor most várjál,és kapsz amit kapsz.Attól függetlenül mennjél be a teve utcába ott megkapod a nyomtatványokat,és kérdezni is tudsz evvel kapcsoltaba,és kb 3 hónap múlva kapsz is valami pénzt ha nem is mindent vissza menőleg,de valamennyit majd csk utlnak. Én ahogy kijöttünk a korházból, mentem intézkedni,anyasági,és családi ügybe, 3 hónap múlva utaltak, vissza menőleg is.
2009. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyira tudtam,hogy lesznek beszólogatós,kedves emberek is...! :(


Aki nem ezt tette,annak köszönöm szépen a válaszát,és hogy próbált segíteni nekem!!! :)


Boldog Új Évet Mindenkinek!

2009. dec. 29. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!