Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukaként milyen...

Kisgyerekes anyukaként milyen szépségápolásos kényeztetést engedsz meg magadnak rendszeresen?

Figyelt kérdés
Jársz fodrászhoz? Manikűr, pedikűr, szauna, kozmetika, vagy egyéb? Milyen rendszerességgel?
2014. máj. 13. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

én kisgyerek nélkül is világéletemben csak a fodrászt engedtem meg magamnak, a többit felesleges pénz kidobásnak tartom és ez nem fog változni a gyerekkel se :)

ha inkább az a kérdés, hogy megengedhetünk e magunknak a korábbi életvitelünkhöz hasonló dolgokat annak ellenére, hogy a gyerekre kell költeni elsősorban, a válaszom az hogy mindenki arra költse el a maradék pénzét ami neki örömet okoz: akinek az utazás az utazzon, akinek az étterem, az járjon étterembe, ha a külsődre szeretnél költeni vegyél ruhákat.

Nekem a nyugalom okoz örömet, nyugalmat pedig az ad, ha tudom hogy a gyerekem jövője biztosítva van. Ezért én kb. minden centet félre fogok tenni, ami a gyereknevelésen és az évi egy nyaraláson túl megmarad :)

2014. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászhoz mindig 3-4 havonta jártam csak melíroztatni. Most is!

Szoliba megyek el kb. két hetente és sportolok! Ebből heti kétszer futok, az nem kerül semmibe, és egyszer úszok, az heti 500 forint. Körmöm magam festem, már ha festem. Évekig volt műkörmöm és eléggé megfáradt alatta az igazi, szóval egy jó ideje már "pihen"!

Nekem inkább a sport a kényeztetés. Mindig úgy csinálom,hogy a heti 3 alkalom minimum meglegyen!

2014. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont a baba születése után kezdtem el járni. Fodrászhoz másfél havonta, mert rövid a hajam, manikűröshöz havonta. Kozmetikushoz kb évente 2x.
2014. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz negyedévente jârok csak, a körmömet 6hetente kell megcsináltatni. Én sajnos béna vagyok hozzá, de nem mûköröm amúgy. Nyáron van, hogy a lábujjamon is megcsináltatom, de nem ritkábban. Szoliba így nyár elõtt szoktam csak menni. Kozmetikushoz ülök be kb. 3-4 havonta.

Kb. ennyi. Nem nagyon változott a gyerek elõtti korszakból, csak kozmetikushoz járok kevesebbet. Ha lenne egy kis kézügyességem amanikûrt is megúszhatnám

2014. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fodrászhoz csak alkalmanként járok, nem nagyon szoktam, de ápolt szép hosszú hajam van. Most havonta járok műkörmöshöz. Kozmetikushoz sosem jártam. Szoláriuma 1,5-2 hetente járok.

3 éves és 6 hós anyukája

2014. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fodrász, ez kb. 2-2,5 havonta, mert rövid a hajam. Ilyenkor van, hogy melíroztatok vagy festetek. Mikor milyen a kedvem. (Ez gyerekek előtt is így volt.) Egyébként vidék, saját háznál fodrászat, minden kencével együtt 3500 Ft.

Manikűrt megcsinálom magamnak, szerencsém van a körmeimmel, szépek. Nem lakkozom, mert fura módon nem tudom elviselni. Még "lyány" koromban sem lakkoztam, mert annyira idegesített, hogy képes voltam lekaparni.

Pedikűr dettó, bár nyárra ki szoktam lakkozni, amikor papucs és szandálszezon van. Ha gondom lenne vele, biztos járnék, mert felénk elég olcsó. (Barátnőmnek mindig benő a körme, így ő jár, 1500 Ft havonta/6 hetente.

A kozmetikát magamnak oldom meg.

Ami számomra kényeztetés, az a habfürdő hetente. Amikor lefeküdtek a gyerekek, teleengedem a kádat, fürdősó, habfürdő, feldobok egy arcpakolást (dm-ben vadászom a leakciózott cuccokat), zenét hallgatok és csak magammal vagyok elfoglalva.

Én úgy érzem, ennyi kell, ennyi elég ahhoz, hogy nőnek, csinosnak érezzem magam és kicsit visszafogjam az időt. :)

2014. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb hat hetente kozmetikus, gyantaztatok, szemoldokot, szempillat festetek.fodrászhoz kb félévente járok, gyerek elött még ritkábban, amugy én is most kezdek futni újra, heti háromszor.
2014. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz kb évente 2-3x megyek. Eddig nem volt műkörmöm, de jövő héten kipróbálom a gél-lakkot :), ha tetszik, akkor gondolom néhány hetente kell majd újratöltetni . Kozmetikushoz nem járok, szoliba sem szoktam, de most kaptam egy bérletet, így most a szezon előtt kb két hétben 1-2x, míg ki nem telik a bérlet.

A szaunát nem bírom, de néha jelenésem van a csontkovácsnál, ha már nagyon fájok (régi, sport miatti kopások...)

Nyáron úszni járok, amúgy meg kocogunk a gyerkőcökkel (6 és 4,5 évesek), na meg rengeteget kirándulunk.

2014. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fodrászhoz havonta járok. Festetek, derékig ér a hajam. Kozmetikushoz évi kétszer. Pedikűröshöz csak a szandis időszakban járok shellakkoztatni. Manikűrt otthon megoldom. Sportolni járok, heti háromszor Crossfitre. Masszíroztatni néha elmegyek, kb. 2 havonta.
2014. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!