Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó a Brendonban kapható...

Mire jó a Brendonban kapható bandázs?

Figyelt kérdés
mert én arra gondoltam hogy majd ha már a pocimat nam takarják a régi felsőim akkor a derekamra húzok bandázst és akkor még egy ideig hordhatom a régi felsőket. Mit dondoltok erről?
2008. júl. 26. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én végig hordtam a terhességem alatt és ott vettem 2500ft ért.Én nagyon meg voltam elégedve vele.HA kicsik a felsőid vagy a gatyód nem tudod már összegombolni akkor tök jó-nekem fázós a derekam is azért is szerettem.Mondjuk érdemes az elejétől hordani a bandázst,mert akkor a pocakoddal együtt nyúlik és nem fog szorítani,mert én vettem egy másikat is és 20hetes korom után mikor akartam felvenni szorított vagyis én azt éreztem,hogy folytogat,de lehet ez csak én éreztem így és más nem érezné..13napos baba mamája
2008. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a C and A-ban vettem 1500ft-ért. Arra is használom, ha a régi felsőim nem takarják el a derekam, de arra is, hogy a régi nadrágokat nem cipzározom be, ez eltakarja. Nagyon praktikus.
2008. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat hordtam bandázst.A 24 héttől rá voltam kényszerülve.Mondjuk rólam leestek a gatyák,ha nem cipzároztam be,így vennem kellett egy hózentróglit is,de még mindig jobban jöttem ki,mintha vettem volna 2-3 kismama nacit darabját 5-7 ezer FTért, plusz egy rahedli kismama felsőt.
2008. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!