Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanuló kutyushugi vs Móni a...

Tanuló kutyushugi vs Móni a mesélő póni? Érvek-ellenérvek, ti melyiket vennétek/vettétek inkább a kettő közül? Másfél éves lánykámnak seretném valamelyiket!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
moni kb. egy hónap alwtt tönkremegy, cserélik de az is ....és nem mi voltunk az egyetlenek akik igy jártak. ..sok hasonló sztorit olvastam. ..
2014. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A póniról nem tudok nyilatkozni és a lánykakutyáról sem. Tanulókutyánk viszont volt, mindkét gyerekem imádta, sokáig nagy kedvenc volt, kb 3 éves volt a kicsi amikor elajándékoztam. Azóta ott is a második gyerek nyúzza napi szinten, elemcserén kívül kutya baja (stílusosan, hehe...). Szerintem nagyon jó kis játék, kedves, nem unalmas (annyira) a funkciváltások miatt a szövegelés-ének sem. Én ajándékba is ezt vettem karácsonyra a keresztfiamnak, nagyon szereti ő is. Most láttam a reklámban valami lilás színű FP tanulómakit is, nemtom milyen lehet, de a póninak nekem már a pofija sem tetszik, azt tuti nem venném meg. Akkor inkább valami kisbeteg pónit vagy póniújszülöttet, de szerintem a pónikorszak később jön igazából, egyenlőre a kutyus vagy a maki mellett voksolnék.
2014. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megerősítettetek a döntésben! :) Ezek szerint nem csak nekem ijesztő a póni feje?!
2014. ápr. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!