Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves fiú csemetének mit...

1 éves fiú csemetének mit lehetne venni szülinapjára? Rengeteg játéka van, nővéréről és rólam is. Bébitaxira gondoltam.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, fogja tudni használni. :)
2014. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is azt vettünk, de nem nagyon érdekelte, így inkább utólag kismotort kellett volna venni.

Játszott a bébitaxival is, de jóval később, akkor meg már a kismotort is jó lett volna méretben a 3-mas számú, de biztos ismered.

Amit még ajánlanék, a tolható játék, pl bevásárlókocsi, ikeás talicska az járássegítő is, fűnyíró.

A talicskával már tud majd játszani, mert mint írtam járássegítő is, a bevásárlókocsi, fűnyíró, meg mikor már jobban tud járni.

Vagy valami kinti játék?

2014. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

erre gondoltam

[link]

2014. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam múlt héten volt 1 éves. Mivel már egy ideje nagyon érdeklik a könyvecskék, leporellók, a nagyszülőktől azokat kapott. Odavan értük. Tőlünk egy nyuszimotort, egyre többet játszik vele, de még nem ül föl rá. Valamint egy állathangos, zongorás gyerekszintetizátort, na azért is megőrül, bár imád mindenféle gyerekhangszert nyomkodni. Bébitaxija már van, még azzal is inkább csak játszik, nem tanulta még meg hajtani.
2014. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kismocija van a nővérének,3as.Azt inkább szereli.. Ezen a taligán gondolkodok,mert a Dévénynél azt mondták előre fele kellene lassan irányulnia a járásnak,nem butorok mellett..
2014. ápr. 15. 14:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Kinti játék? Van szobahintánk(még az enyém volt),meg csúzda is. De sajnos panelban lakunk,max az erkélyre tudnánk kitenni játékot,de az nem épp egy 1 évesnek való "játszóhely".
2014. ápr. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!