Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyasági támogatás igénylés...

Az anyasági támogatás igényléséhez külön igazolás kell?

Figyelt kérdés
A tájèkoztatóban, amit kaptam, az volt, hogy kell "orvosi igazolás a várandós gondozásokon való megjelenésekről". Ez egyenértékű a gondozàsi kisköny fénymásolatával, vagy erről külön igazolást kapok a kórházban a szülés után?
2014. ápr. 10. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön igazolás kell. Nekem védőnő adta.
2014. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szülés után a záromhoz csatolták az igazolást hogy gondosásra jártam!Gondolom neked is oda fogják adni mert kelleni fog!
2014. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta az orvos hogy a zárójelentés mellé kapok majd igazolást hozzá
2014. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 10. 11:16
 5/6 zabmester ***** válasza:
Én is külön kaptam igazolást, a kórházban odaadtam a kiskönyvemet a szülőszobán, amiben benne voltak a pecsétek (ezt később visszakaptam), ez alapján állították ki az igazolást, és amikor mentem haza, akkor adták oda, még mondták is, hogy nagyon tegyem el, mert ez kell majd az anyasági támogatáshoz.
2014. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszi :)
2014. ápr. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!