Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Főállású anya vagyok! Visszame...

Főállású anya vagyok! Visszamennék gyesre. Hol tudom intézni a papírokat s milyen papírok kellenek hozzá? A Taj kártyát meg kell várjam hozzá? S mennyi idő míg a Taj kártya megérkezik? Az egyszeri anyaságit is ott intézem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 17:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Az anyasági támogatáshoz is kell taj kártya?Mennyi idő míg megküldik?
2009. dec. 19. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig miből éltél? Most szültél? Mekkora a babád?

Mindent a tb-nél kell intézni, ott ki van rakva minden igénylőpapír, de neten is letölheted a MÁK honlajáról, és ott le is van írva, hogy milyen fénymásolatok kellenek hozzá.

A baba tajkártyája kell, nekünk 2 hét alatt megjött.

Anyaságit is ott kell-sőt, van egy olyna igénylőlap, aholegyütt mindent meg lehet igényelni.

2009. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig főállású anyaként voltam itthon.Még 1 évig kapnám,de mivel a 4.gyermekem így úgy döntöttem visszamegyek gyesre.Aztán majd meglátjuk.De akkor addig nem intézkedek míg a Taj kártya nem érkezik meg!A pici 1,5 hetes!

Köszi a gyors választ!

2009. dec. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!