Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan adjam be a gyógyszert...

Hogyan adjam be a gyógyszert a 14 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Eddig szerette,de most ugy döntött nem eszi meg(se kanállal,se a Nurofenes adagolóval)

ha a szájába keül mégis,kiköpi,és közben persze orditás van.

Igy persze nem fog mulni a köhögése:(((

Ötletek erre??


2009. dec. 17. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A Nurofenes adagolót a nyelve közepére kell helyezni, (de nem a torkára!!!) így, automatikusan lenyeli, mikor befecskendezed.


Ha nem jó helyre rakod az adagolót, (nem tolod be eléggé a szájába) akkor ki tudja köpni.

2009. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos összeszoritja a fogait:((és rázza a fejét h nem akarja.
2009. dec. 17. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is mostanában döntött úgy, hogy nem akar bevenni semmit. Én egy pici vízben vagy teában feloldom, és megissza cumisüvegből. Érdeke, de úgy elfogadja. Csak kevésben oldom, hogy egyszerre megigya.
2009. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom,hátha nem érzi meg.
2009. dec. 17. 11:58
 5/6 anonim válasza:
Probálja meg az ízesített változatot is.
2010. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
habár nem tudom,Nurofenbol van-e,és egyáltalán szabad-e ilyen pici babának adni.
2010. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!