Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen fura szaga?...

Mitől lehet ilyen fura szaga? Lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
A párom vett ma egy kis csomag (11 db) Pampers 5-ös pelenkát. A csomagolás kissé gyűrött volt, de sértetlen. Amikor kibontottam, erős, fura szagra lettem figyelmes. Nem tudom leírni, mihez hasonlíthatnám. Szét raktam az erkélyen, hátha kiszellőzik, de nem sokat értem el vele. Lehet gond belőle, ha használjuk majd a "szagos" pelenkákat?
2014. márc. 23. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert csupa műanyag. Semmi baja nem lesz.
2014. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg furabb lesz, ha belepisil es keverednek a szagok :) egyebkent valamelyest illatositott, amit inkabb szagnak mondanek, nem illatnak.
2014. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csomagolása lehet sérült volt (lyukas). Ahol tárolták, átvehette azt a szagot.

Főleg, hogy írtad gyűrött volt,

2014. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!