Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Timea névről mi a véleményetek?

Timea névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kislányomnak a Timea nevet szeretném adni. Nektek tetszik?
2014. márc. 5. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gyönyörű-a mi kislányunk is ez lett.abszolút nem népszerű.csodálkozom is,hogy van még más is rajtam kivül.nekem nagyon tetszett-de a tesó is fűzött,hogy Timi legyen.én oviban dolgoztam 17évet-de egyre sem emlékszem
2014. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Az én lányomnak is a Tímeát vagy a Biankát fogom adni. :)
2014. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neked kell tetsszen :D ha tetszik add nyugodtan a lányodnak, nekem nem tetszik, de hál isten nem vagyunk egyformák.
2014. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik:-) Mi pontos i-vel anyakönyveztetjük majd. Amúgy én is Timea vagyok, de nagyon szeretem a nevem!:-))
2014. márc. 5. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Valahogy sosem tetszett,még kislány koromban is megjegyeztem egy házbéli lánynak,hogy csúnya a neve. Ok.gyerekszáj,mondhatnánk...

A sors furcsa fintora,h.életem folyamán 2x megcsaltak és mindkét leányzó Timea volt!:-S

De nyilván ez számodra nem mérvadó. Ha nektek tetszik bármilyen név is az,adjátok. Amúgy nem egy csúfolandó ma divatos név.

2014. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2014. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mi 1 hete tudjuk, hogy kislány a pocaklaló. :) A Lilla és Tímea név volt versenyben lánynevek közül. Amióta tudjuk, hogy kislány, azt is tudjuk, hogy Tímea a neve! Szerintem gyönyörű név!
2014. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogyan anyakönyveztetitek pontos i-vel, neked hogy lehetett? Csak hosszúval van a listán, biztos, hogy engedélyezni fogják? Kíváncsiságból kérdezem, nem kötözködésből.


Egyébként nekem nem tetszik, de nekem nem is kell, hogy tetsszen. :D

2014. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De fura így olvasni :D Én is Tímea vagyok ami engem zavar, hogy senki nem hív így, mindenki Timizik, vagy ami rosszabb a Timikém na ettől agyvérzést kapok, olyan lekezelő így hallani:(. Még a Timcsi elmegy, de így senki nem szólított soha. A Timi azért sem tetszett kicsiként, mert sok külföldi filmben fiúnevet becéztek Timinek + a házunkba lakott egy Tibi nevű idősebb fiú és mikor kint játszottunk és kiabáltak neki, hogy Tibi mindig azt hittem engem hívnak, sokszor oda is rohantam. Amúgy nem rossz név, csak ne Timikézzétek:)
2014. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon szép! :) Örülök, hogy normális nevet látok a sok hülye név között. :)
2014. márc. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!