Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni micimackó és...

Hol lehet kapni micimackó és barátai figurákat? Tortára szeretném feltenni, de nem marcipánt, hanem műanyagot, amivel később is eljátszhatna.

Figyelt kérdés
Láttam Bullyland figurákat, de azok nagyon drágák. Fisher price-nak van elvileg 3 db-os micimacisa 1500 ft-ért, de pl. brendon webáruházban nincs ilyen micimacis. Regiojátékban sem. Budapest-Diósd környékén helyben valahol? Vagy megrendelni neten?

2014. márc. 3. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket néztem már. Az elsőnek nincs ára. Aztán a bullyland figura tökdárga 1490-ért darabja (kéne belőle micimackó kango malacka füles nyuszi).

A tortadíszben meg csak malacka és micimackó van, ami jó.

:-(

Így most végülis egy ostyatorta fotó lesz a tortán. már felkészítettem a kislányom, hogy ne sírjon, ha megesszük.

2014. márc. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!