Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férfiak hogyan dolgozzák...

A férfiak hogyan dolgozzák fel egy baba elvesztését (pl. missed ab után)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte észre sem lehetett venni, hogy bántja a dolog.Csak később vallotta be, hogy bennem akarta tartani a lelket, mert én eléggé oda voltam.Szerintem neki is ugyanolyan nehéz volt, dehát tudni kell, hogy a férfi az férfi.Azóta van egy gyönyörű 2 hónapos kislányunk, és nem beszélünk az előzményekről.
2009. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sajnos több élményem volt ezzel kapcsolatban.

Sajnos a férfiakat nem érinti meg. Nem úgy élik meg mint egy nő. De erről nem tehetnek. Nyilván vannak kivételek.


Magát a terhességet sem úgy élik meg mint egy nő.


Ha kell szívesen levelezek veled erről.

2009. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, ők másként élik meg, de én úgy szeretném, ha csak egy kicsit átélné azt, amit én. Akkor lehet hogy másképp állna egyes dolgokhoz...
2009. nov. 30. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Na, nálunk pont fordítva volt. Mikor az orvos szombat reggel kozolte, hogy mi a helyzet, sírva jottunk ki a rendelőből. Én nagyon ideges voltam, miután kisírtam magam, felmentem az emeletre és elkezdtem róni a koroket, mint valami dilis. Feljott utánam és erővel csalt le maga mellé. De ha együtt voltunk, megint mind a ketten sírni kezdtünk. Végül nekiálltam valaminek - már nem emlékszem, talán kaját csináltam, vagy az udvaron járkáltam, nem tudom. Csak arra emlékszem, hogy ő végül álomba sírta magát, aludt egészen délutánig. Mikor felébredt, megint sírni kezdett. Tudod, nagyon nehéz volt az a nap. Utálom, ha sír, mert annyira gyámoltalannak látom őt, hogy én is sírni kezdek, annyira megsajnálom. Szegénynek csak tetézte a fájdalmát, hogy két nap múlva, hétfőn engem kikapartak, s míg benn voltam a kórházban, a kutyusunk, aki a valóságos gyermeke volt, 4 napos korától nevelte, tanította, versenyre hordta, 11 évig élt vele... Szóval a kutyus nagyon beteg lett. Mikor a párom a kórházból mellőlem eljott, a kutya mellett virrasztott. Másnap, kedden bevitte a kutyaklinikára, mikor engem délben hazavitt, utána ment a klinikára a kutyához. Délután 5 óra korül sírva telefonált, hogy a kutyusunk elpusztult. Annyira sajnáltam, hogy most is konnyes lesz a szemem, ha eszembe jut. Az ő kedvéért azon a hétvégén nekem kellett erősnek lennem. Kedd este 38 fokos lázzal együtt temettük el a kutyát anyósomék kertjében... Azon a helyen, ahova tettük, éjjel két óráig égett a gyertya, anyósomék látták az ablakból.


Utána később majd anyósom mesélte nekem, hogy a párom mennyire büszke volt rám, hogy ilyen bátran vészeltem át ezt a pokoli időszakot.


Most 31 hetes kismami vagyok, és nagyon szeretjük egymást

2009. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én férfi vagyok velünk is megtörtént és én is sírtam főleg akkor amikor a párom sírt de most kezemben alszik a 7 hetes babánk kitartás és jön a baba és feledtet minden fájdalmat sok sikert kívánok és kitartást
2009. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálok előre nézni! Nektek pedig gratula a babához!
2009. nov. 30. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem vetélésre már ment rá kapcsolatom. Röviden tömören ennyi. Gondolom ebből kiderűl mennyire élte át... Semennyire!
2009. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Sziasztok!


Akkor úgy látom attól függ, hogy mennyire szeretnek minket, annyira érzik át velünk sajnos.


Nekem múlt héten volt a műtét.


Anyám örült, hogy nem történt bajom, hogy az iker Babáim közül az egyik elhaltan bennem volt 1 hetet, mert senki nem akarta megmenteni az akkor még élőt.


Párom elsőre nem hitte el úgy, mint én sem, hogy már nem dobog az egyik szivecskéje és a HCG szintem 2 élő 12 hetes Babát mutatott.


3 évig próbálkoztunk mire összejött és képes volt azt hozzám vágni, hogy az Ő Családjukban nem volt se iker, se elhalt terhesség, így az sem biztos, hogy Tőle volt.


Most meg azzal vigasztal, amíg nem tartjuk a kezünkben addig semmi sem biztos, addig szinte csak sperma.


Kitartást a legnehezebb időkre: Anita

2010. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!