Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Fanni nevet hogy lehet úgy...

A Fanni nevet hogy lehet úgy becézni, hogy ne legyen kényes hangzása?

Figyelt kérdés
Főleg az F hang benne a problémás,szerintem attól van kényes hangzása :S Vagy nem tudom
2009. nov. 26. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pedig nem rossz név a Fanni. Radnóti felesége is Fanni volt :) Vagyis na, még mindig úgy hívják.

Nekem van egy Fanni ismerősöm, őt Fanónak becézik.

De ha tényleg ennyire nem bírod elviselni, akkor szerintem is változtasd meg, sokan megteszik.

2009. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk a napokban fog megszületni a kislányunk akinek a Fanni nevet szánjuk!mondjuk Fanni Anna (a dédi után).

Viszont én pont azért akartam ezt a nevet mert eleve olyan mintha becézve lenne!Az én nevem Vanda és ez meg olyan kemény távolságtartó,ha így szólítanak!nekem mindig olyan durva a hangzása,mintha aki így hív haragudna rám!Nem tudom érthető volt e remélem igen!

Én pont ezért Tetszik a Fanni,mert kedves,aranyos,lágy..

Bár mi most Fancsinak vagy Nusinak hívjuk!

Nekem nagyon tetszik a neved!

2009. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)Amúgy a Fanni,mint név nekem is nagyon tetszik.ez hülyén fog hangzani,de egyik kedvenc nevem!:D De hozzám abszolút nem illik,sőt,egyik kedvenc nevem se illik hozzám.Nem is tudom,mi illene,még ezen sose gondolkoztam:)Lehet,h itt az ideje:))
2009. nov. 27. 12:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Fáni, Fáncsi, és az unokahúgom Fancs. :) Az kicsit roppanós, de egy bűbájos, finom kislány.
2009. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De én sajna nem vagyok az a "bűbájos,finom" tipus :S Nem is tudnám megfogalmazni,milyen vagyok.
2009. nov. 29. 00:01
 16/18 anonim válasza:
Szia!Engem is Fanninak hívnak és utálom a nevem....nekem is az a bajom vele ami neked,hogy olyan kényeskedő és most még jó de mondjuk 30 évesen.Aztán meg amikor már nagymama korban leszek akkor....hááááááát.....meg az hogy olyan sok van belőlük.....minden 2. csaj Fanni.....és szerintem nem nagyon lehet jól becézni mert amikor engem becézgetnek (Fannika,Fancsi,Fanka,Famkácska)a hideg kiráz...
2011. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem kell túlcifrázni Fannácskával és egyéb giccses toldalékokkal. Az én nevem is Fanni, régebben nem szerettem, de mostmár imádom, szerintem illik is hozzám. A Fannikától kiráz a hideg, mert anyukám mindig így hív ha mérges rám. Kb. harmadik óta a közeli barátaim Fafának (tehát Fafa) hívnak, nem tudom honnan jött, de nagyon szeretem. Ezt szokták még néhányan bonyolítani pl Fuf-fal, de ez már nem szükséges. Mellesleg családtagjaim szoktak még Fancsának hívni, szerintem ez sem rossz. :))
2013. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 ismeros válasza:
Hívjad Bélának vagy Kálmánnak ha gondolod.
2016. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!