Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használ valaki éjszakai fényt...

Használ valaki éjszakai fényt gyerekszobában? A tenyérnyi kör alakúra gondolok, ami falra ragasztható (link lenn). Mennyi fénye van? Lehet mellette valamit látni, vagy csak helyzetjelzésre jó.

Figyelt kérdés

[link]


esetleg ha ez nem ér semmit, mi az, aminek minimális, de elég fénye van mondjuk ahhoz, hogy valamit lássak?


2013. dec. 19. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem ilyet nemrég, bár még nincs meg a baba, de kipróbáltam tök sötétben, szerintem elég fénye van. Arra is gondoltam, h nem rakom a falra hanem mondjuk az ágyam mellett van, ha kelni kell viszem magammal és ott lerakom kiságyba, pelenkázóra.
2013. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, majdnem 7000ftért....a baumaxban 3000:-))
2013. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ötletnek linkeltem, mi a Media-Marktban vettük 2 éve, 2500 ért.:)
2013. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ott is láttam, de már ott is 4000:-( Amúgy tök jó:-)
2013. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!