Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED? Megjött már valakinek?...

GYED? Megjött már valakinek? Ilyenkor már megszoktuk kapni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 07:38
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
kereskedelmi bank és sehol semmi
2009. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
próbáltam hívi az államkincstárat hogy mi van most,de túlterheltek a vonalak.szinte lehetetlen elérni. ha vkinek sikerük írja meg hogy mit mondtak
2009. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én már nem értem ezt az egészet!

Mi sem kaptuk meg(K&H)!

Mit képzelnek azok "odafönn"?

Gyerekekre megy el az a pénz nem mondhatom a 15 hónapos fiamnak,hogy kisfiam hétvégén nem eszünk...:(

Mi sajna ki vagyunk számolva és nem kis erőfeszítés,hogy a hónap utolsó napján is legyen pénz,de mostanra elfogyott,mert 6.-án eddig mindig rajta volt!!!

Bocsi csak annyira ki vagyok már borulva.

2009. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én sem kaptam meg, Budapest Bank. :(
2009. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

0612885100 ezen a számon lehet érdeklődni. én sajnos nm tudtam elérni őket.

Ilyet hogy gondoltak hogy megtehetik,bármilyen előzetes bejelentés nélkül. így is nehéz beosztani a pénzt. biztos sokan a mai utalásra alapozták a hétvégéjüket.

2009. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 15-ig kell kiutalniuk. Nem tudom, most miért kell kihasználniuk ezt a lehetőségüket, tényleg ellehetetlenitenek családokat.
2009. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Ba..... meg én is számoltam rá holnap albérlatet kén efizetni és pont a gyed kellett volna hozzá még.

Semmi gond ha kiraknak beköltözünk az oep-hez

2009. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, mi alapján utalnak ezek?

Van több ismerősöm, aki ugyanúgy az OEP-től kapja a GYED-et, és a számlájukon van.

Nekem pedig még sehol semmi. (OTP)

2009. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
felhívtam őket. a hölgy azt mondta hogy kb. én vagyok a 20. aki telefonál,és még ne beszélt az illetékes osztállyan de valószínű valami hiba van. :S mintha erre nem jöttünk volna rá
2009. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt a legegyszerűbb mondani,de a gyereknek nem mondhatjuk,hogy hiba van és nincs tápszer vagy kaja vagy pelus vagy gyógyszer stb...én is már a hétre vártam,már úgy voltam vele max péntek és semmi.sajnos azok akik e fölött döntenek ,nincs ilyen gondjuk nem tudják mit takar.de nekem az is eszembe jutott,hogy még egy két napig kamatoztatják ezeket a pénzeket és az nem kevés plussz bevétel nekik,elhihetitek!amúgy 10dikéig kötelesek kifizetni,de ált ilyenkor már kiszokták!15hós baba mamája-otp-s
2009. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!