Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem a lakhelyéhez legközel...

Aki nem a lakhelyéhez legközelebb eső kórházban szült, mert nem volt vele megelégedve, milyen messze volt a kórház amit választott?

Figyelt kérdés
Sikerült időben odaérni? Ki vitt titeket, ha a párotok épp nem volt otthon?
2013. szept. 9. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Budapestiek vagyunk, de Észak Pestről mentünk Dél-Budára, a Szent Imrébe. Kilométerre nem olyan sok, de ha csúcsforgalom van, akkor akár másfél óra is lehet kocsival.

Igen, nagyon "szerettem".

Első babával igen hosszú volt, és éjjel kellett menni, gyorsan bent voltunk, talán 35 perc.

Másodikkal gyorsabban ment, szombat reggel 7-kor mentünk be, 3/4 óra kellett, az autóban elég pocsék két percesekkel, de ki lehetett bírni.

A harmadikkal túlhordás miatt befektettek, és ez volt a szerencsém, mert 1 óra 40 perc volt az első fájástól. Ha nem vagyok bent, és még meg kell szervezni a nagyobb gyerekek elhelyezését is, nem érünk be szerintem. De jól alakult, hála Istennek!

2013. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt helyben szörnyű a kórház állapota, s mivel Pesten éltem, születésemtől fogva azért is választottam egy ottani kórházat.

120 km-re lakom Pestről, mindkét szülésemnél időben beértem a kórházba, nem volt gond! Sőt mindkét terhességemnél egészen a 28. hétig egyedül mentem a volán busszal a vérvételre, meg egyéb vizsgálatokra! Utána már vitt a Párom!


Nem bántam meg, egyáltalán, hogy visszajártam oda!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 70 km-re lakom Pesttől, idáig én is busszal jártam fel. Most 33 hetes terhes vagyok. Remélem nekem is ilyen szerencsém lesz és időben odaérünk, ha itt az idő...
2013. szept. 9. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tuti nem lesz gond!


Boldog Babavárást!!! :)

2013. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos mi 50kmre lakunk kb Budapesttől,fiam itt született,tervezünk majd 2.gyereket vele biztosan inkább feljárok Budapestre,és ott szülök,mert ez a kórház katasztrófa.
2013. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!