Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig leszek ilyen érzékeny...

Baranka kérdése:

Meddig leszek ilyen érzékeny lelkű?

Figyelt kérdés
Kisebbik lánykám vasárnap lesz fél éves, a nagy meg kettő múlt júliusban. Szoktunk bab klubba járni minden héten. Bocsi a kitérőért de ez fontos, hogy meg értésétek a kérdésem. Már lassan két éve járunk össze hetenként. Tényleg megéltünk sok szépet, név illetve szülinapot, családi napot, bicikli túrát. Többször benne voltunk már a helyi újságban is. Több családi napot is tartottunk már. Legutóbb 60-an voltunk egy ilyen napon (apukák, anyukák és gyerekek ugye :) )! Készült egy csoport kép is rólunk. Városunkban nem sokára lesz autómentes nap és felkérték a klubunkat is egy babakocsis felvonulásra. Nem olyan nagy távolság max másfél, két km. De én már a gondolattól is bögni tudnék. Annyira jó egy ilyen csapathoz tartozni, végig vonulni a városon. Más is szokott így érezni? Meddig egészséges az ilyen érzékenység? Ugye ettől még normális vagyok?
2013. szept. 2. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

"Más is szokott így érezni? Meddig egészséges az ilyen érzékenység? Ugye ettől még normális vagyok?"

Szerintem igen. Valószínüleg azért érzed magad ilyen jól ebben a csapatban, mert hasonlít arra a környezetre, közegre, amelyben elődeink több százezer éven keresztül éltek. Az igény egy ilyen jellegű csoporthoz tartozáshoz, az érzés amit kivált, mondhatni beléd van programozva. :)

2013. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!