Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit dolgoztok? Jó a...

Anyukák! Mit dolgoztok? Jó a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Melyik városban?
2013. aug. 20. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan még nem dolgozom, de idén államvizsgázom, Budapesten. Pedagógus leszek. Nem, nem keresünk jól...
2013. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most itthon vagyok a 7 hósommal.

Egyébként Pécsen, személyes ügyfélszolgálaton.

Fizum...hát, mihez képest jó-e. Ha egy 50-essel több lenne, azt mondanám, hogy OK, ebből lehet valamit kezdeni.

2013. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eladó Debrecenben...a fizu nevetségesen alacsony! :( De örüljünk, hogy ez is van!
2013. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most Anya vagyok,ez a munkám.,az első gyed-emhez képest igen,jól kapok :-)

Előtte minimál bérért (akkoriban még kajajeggyel (ami 2-3000 ft volt!) sem kaptunk kézbe 70-et,nélküle is csak 62-t átlag) güriztem egy gyárban. "Akkoriban" (6 éve)jónak számított,a fizetni valónk sem volt ennyi,mint most.

2013. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Angoltanár vagyok a nyugati határszélen. Maszekkal együtt (ami most a gyerekek miatt nem túl sok) 170-180 ezer a nettó, plusz családi pótlék és adókedvezmény. A férjem jobban keres, így nem panaszkodom.
2013. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bp-en dolgozom, területi képviselő vagyok.

150e a fix nettóm + bónusz (havi 10-40e Ft) + évi 400e cafeteria.

A céges autót használhatom majdnem korlátlanul, ill. a telefont is.

És ami a legjobb, hogy a munkaidőm rugalmas, vagyis nagyjából magamnak osztom be a heti 40 órát és így én tudom hozni-vinni a gyerekeket oviba, vagyis a nagyot most már majd suliba :)

2013. aug. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Budapestiek vagyunk.

Pénzügyi szektorban vagyok pénzügyi elemző.

Elégedett vagyok a fizetésemmel, az átlagnál jóval több, van cafeteria és egyéb juttatások is.

A napi kiadások mellett tudok félretenni is hosszabb távra is és bármikor egyedül is képes vagyok eltartani magamat és a gyermekemet is, nem vagyok kiszolgáltatott- nekem ez megnyugtató.

A férjem is jól keres- ő külföldön dolgozik.

Nem a mi keresetünket tartom túlzottnak, hanem az szomorít el, hogy az ismerettségi körömben is vannak kereskedelemben, egészségügyben és vendéglátásban becsületesen dolgozó, szakmájukat szerető, lelkiismeretes barátaink minimálbér körüli összegre bejelentve- ezt nem tartom tisztességesnek, az ő munkájuk is nagyon fontos.

2013. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!