Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik honlapon van névanalízis?

Melyik honlapon van névanalízis?

Figyelt kérdés
Tudnátok adni pár linket?
2008. jún. 28. 22:26
 1/5 anonim válasza:
30%
2008. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem azért de a kérdező szerintem nem erre gondolt.

Sajnos én ilyet nem tudok. De kifejtenéd milyen tipusú névanalízisre gondoltál?

2008. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom pontosan, mire gondolsz, de én könyveket tudok ajánlani. Könyvtárban általában megtalálhatóak.

Ha a név jelentésére gondolsz, akkor az utónévkönyvekben benne van elég részletesen.

Ha a névben rejlő sorsra gondolsz, akkor van a "Sorsunk a neveünkben" című kétkötetes könyv, egyik kötet fiúnevek, másik kötet lánynevek.

Ha ennél mélyebbre akarsz menni, akkor kiveszel könyvtárból egy akármilyen számmisztikás könyvet, mindben ugyanaz van, mind elég részletes, és általában olvass mellé asztrológiát is, mert mind összehozza vele.

Ezek mellé ajánlom még a Gyógyító színek című könyvet, ami szintén a névből indul ki, meghatározza a név színrezgéseit, s ezáltal az ember színrezgéseit, és ahhoz igazítja a lehetséges betegsédeket és erősségeket.

Ha nem ilyenre gondoltál, akkor bocs. Netes linket sajnos nem tudok, én könyvekből okosodom.

Minden jót!

2008. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak mondanám hogy hát nem ilyenre gondoltam :D de ez vicces! Köszönöm a többi válaszokat!:)
2008. jún. 29. 09:04
 5/5 anonim válasza:
52%
2008. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!