Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen megoldással tudnék a...

Milyen megoldással tudnék a legolcsóbban pelenkát venni és hol?

Figyelt kérdés
van aki 38Ft/db ként veszi, ő hogyan csinálja?
2013. aug. 2. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Pelenkapont, pelenka.com
2013. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dm-ben 25% joker kupon plusz 15% vásárlásvégösszegi
2013. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dm 25+15%

Most vettem így liberót 42ft-ért. Igaz már a 6os méret kell és ugye minél nagyobb annál drágább.

2013. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kicsinek a 3mas méretű libero 29ft-ra jött ki.
2013. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
AZ A BAJ HOGY NEHEZEN TUDOK ILYEN KUPONOKAT SZEREZNI
2013. aug. 2. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Vaterán is tudsz venni ilyeneket.
2013. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Sziasztok,


Legolcsóbban nekem ez jött be pelenkával:


- DM kuponokat már leírták előttem (15% végösszegi meg 25% joker stb.) igen, vannak olyan 15%-os végösszegi kuponok, amit 8 eFt felett lehet elhasználni, de 2 doboz nagy pelenkával már meg is van az összeg- én mindig havonta-kéthavonta mentem nagybevásárlásra. Ilyen kuponokat a dm regisztráció után rendszeresen (félévente 2* biztosan) küldenek, meg a postai babás kuponfüzettel stb.- de állandóan beszerezhető a neten is


- kuponokat nem csak vásárlással lehet szerezni. Az aukciós oldalakon én rendszeresen szereztem max. 50-100 Ft-ért 15% végösszegit is, ami a kéthavi bevásárlásnál (pelenka, babadolgok meg egy kis női és háztartási is) bőven behozta az árát, hiszen így tízezrekért vásároltam


- pontot lehet szerezni úgy is, hogy akkorra időzítem a vásárlást, amikor ajándék 100 pontok vannak- Két részletben fizetek vagy háromban, akkor máris van 2-300 pontom, amiből azonnal van 150 pntos kuponfüzetem is, amiben van végösszegi. Hírlevelet kértem a honlapjukról, abból tudom, mikor vannak pont vagy pelenka akciók.


- egyes pelenkadiszkontokkal ellentétben a DM is ki tud adni egészségpénztárban elszámolható számlát.


Ha tehát a pelenkához igénybe veszem a 25% termékjokert (50 pontos kuponfüzetből vagy aukciós oldalról) és még a 15% végösszegit is, akkor az alapárnak mindjárt csak a 64%-áért jutok hozzá a pelenkához.


Az EP elszámolás azért is jó, mert az oda befizetett összeged 20%-át szja bevalláskor visszaigényelheted. Tehát ha a 100 Ft/db árú pelenkához eleve 64 Ft-ért jutsz hozzá a kuponokkal, plusz ezt mind egyéni EP befizetésből elszámoltatod, akkor (igaz, hogy nem rögtön a vásárlás napján, hanem később, de a pénz az pár hónap múlva is pénz) de további kb. 12 Ft/db-ot tudsz spórolni az adónál. (azért nem pont 20%kal számoltam, mert van egy minimális adminisztrációs díj is a pénztár felé). Összességében közel féláron lehet így hozzájutni a pelenkához.

Ha leadom EP-re a számlát 10 napon belül a bankszámlámra utalják vissza azt összeget- azt ismét befizetem, a megforgatott pénzből újra kedvezményesen vásárolok és év végén többszörösen beleszámít az egyéni EP befizetésembe, amire jár a 20% visszatérítés (bizonyos összeghatárig, de azért ez bőven belefér, hiszen 100 eFt-ig lehet szja bevallásban visszaigényelni, az csak EP esetén 500 eFt költés után van!).

- Az infopultról párhavonta lehet ingyenes bababónuszos kupont nyomtatni, akkor a fenti két kedvezményt még tovább lehet csökkenteni, illetve a postai bababónuszos kuponfüzetekben is vannak alkalmanként pl. 500 Ft-os kuponok az adott pelenkára, akkor az is beleszámít még.

- bár én nem csináltam, de a fentieket el tudom úgy is képzelni, hogy két kismama összefog és akkor még könnyebb elkölteni a vásárlási összeghez kapott kuponokat


Nem találtam ennél olcsóbb módszert.

Direkt utánajártam a pelenkadiszkontok árainak is és a pamperst (!) olcsóbban vettem így MINDIG, mint a diszkontos vagy tesco-s nonamet.

Igen, olyan 40 Ft körül és minőségit-bármilyen legyen is a márka, amit te szeretsz.


:)

2013. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nézz körül bababoltokban. Sok helyen árulnak úgy, hogy 100db-os csomagban, és 3200ft-tól indul. Én ilyet veszek, ugyanannyit bír, mint a márkás pelusok.
2013. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!