Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Margit kórházban (Bp. )...

A Margit kórházban (Bp. ) július 1-től tényleg nem mehet be hozzátartozó az ultrahangra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez meglepő infó, mert közel 8 hete voltam a 30. hetin, és semmi nem volt kiírva, nem is szóltak, nem is jelezték, hogy ez változni fog. 5.-én megyek az utolsó uh-ra, ha addig nem jön érdemben válasz senkitől, én írok szívesen, ha addig ráér.


37 hkm

2013. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, jól jönne az infó.

Én 12.-én megyek, amikor időpontot kértem, akkor mondta a hölgy, hogy hozzátartozó nem jöhet be. Érdekelne, hogy ez tényleg így van-e a gyakorlatban is?

2013. júl. 29. 22:18
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyébként hasi ultrahangnál nem értem az okát. Bár lehet, hogy volt valami balhé, és azt kerülendő, hoztak egy új rendelkezést. Csak ezzel ugye mi szívjuk meg.


37 hkm

2013. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Júliustól elment a Hepinet a kórházból és most már a Margit kórház üzemelteti a 4D-s uh-t. Mondta a hölgy, hogy ha a délutáni rendelésre megyek, ami fizetős, 12 ezer ft, akkor bejöhet a férjem. Köszi!!!!

Szóval lehet, hogy inkább ez az oka ennek a változásnak.

És megy a párod is veled az uh-ra?

2013. júl. 30. 22:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Fura, nálunk ki van írva hogy bemehet valaki a vizsgálatra ha nem szeretne a páciens egyedül bent lenni, vagy ha nincs vele senki akkor megkérnek egy dolgozót hogy legyen bent pluszban a vizsgálat idejére.
2013. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok de le kell írnom.

Én állandóan kampányolok itt a Margit kórház ellen, mert egy pénzéhes banda az egész.Ebből ismét látszik..már mint ez a kérdés is mutatja.

Én ügyeleten szültem, sztk rendelésre jártam oda.Konkrétan szarba vesznek..Lent az sztk rendelésen pofátlanul hívják be előre a fizetős vendégeket..egyébként meg le se sz.arnak.Akár csak szülésnél..Így is sikerült lehúzni rólam egy 10est..epiért..A csecsemő ellátás szülés után egyszerűen botrány.Jó hogy nem a csecsemősök már le nem köpnek.Az egyiknek szóltam hogy problémáim vannak a szoptatással..száj húzogatva be jött..3 percig próbálta mellre segíteni a lányomat, aztán egy "ez nem az én napom" felkiáltással ott hagyott..hát köszönöm..hála nekik be se indult rendesen a tejem, mert ba.sztak elmagyarázni mit kell csinálni.Arról nem is beszélve, hogy cukros vízzel tömik a babákat.

Unokatesóm is ott akar szülni..folyamatosan beszélem le.Ő most 17 ezret fizetett a 4D-s UH ért, és konkrétan majdnem sírva jött ki, mert olyan paraszt volt a doki!!!

Érdekes 2. babámat az Istvánba szültem, és minden teljesen rendben volt.Fényévek vannak a 2 kórház között...és nem a Margit vezet.

Persze akinek van pénze annak jó a kórház, ezt a kis írást azoknak üzenem, akiknek nincs..

Elnézést még egyszer...

2013. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most néztem meg a papírom, július 4-én voltam uh-on. Jött a férjem is, egy szóval nem mondta senki, hogy nem jöhet be.

2013. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Már szültem én is a Margit kórházban és ügyeletes orvosnál, nekem nincs rossz emlékem, sőt nagyon normálisak voltak még gátvédelem is volt, pedig szülésznőt sem fogadtam. Terhesgondozásra nem oda jártam.

Lehet, hogy rossz napja volt az orvosnak, amikor szültél. :) Esetleg emlékszel a nevére?

A csecsemősök tényleg nem a legjobbak, de én nem nagyon tárgyaltam velük, szuper szobatársaim voltak.

Nyilván ki lehet fogni jól is, és rosszul is.

Én még rosszat nem hallottam az ottani orvosokról, pedig elég sok ismerősöm szült ott és nem mindenki fogadott orvosnál.

Azért köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatodat.


Utolsónak is köszönöm, jó lenne, ha tényleg bejöhetne az én férjem is.

2013. aug. 2. 22:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

utolsó vagyok. Voltál már az uh-on? Mi volt?

2013. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szia! Én még csak hétfőn megyek.

Az első válaszoló volt elvileg 5.-én, írtam neki, de még nem válaszolt.

2013. aug. 7. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!