Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 hónapossal el merjek...

17 hónapossal el merjek indulni gyalog, babakocsi nélkül buszozni, villamosozni?

Figyelt kérdés

Stabilan jár. Babakocsival rémálom a kombínó, a Borárosi lépcsőkről már nem is beszélve. :(

Ti hogyan kozlekedtek?


2009. okt. 14. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ,miért mész.Ha csak sétálni,levegőzni,apróságokat elintézni,akkor igen,bár igaz hogy egyre több a ruha rajtunk,és ez kicsit megnehezíti pl ha sokan vannak a tömegközlekedésen.

ha viszont nagyobb dolgot akarsz megvenni,vagy többmindent kell intézned,érdemes babakocsit vinni,van kis sportbabakocsid,ami összecsukható ernyőkocsi? Mert azzal kicsit magadon segítesz.

De amúgy tökéletesen igazad van.Mi buszozunk vidéken igaz,nem villamossal,de én is utálom a fel-leszállásokat.

zsúfoltságokat.

2009. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerekem van, lány az idősebb, a fiú most 16 hónapos. A lányommal gond nélkül tudtam járni busszal. Elősször voltak apróbb gondok, sírt, akkor egy megállót mentünk majd leszáltunk. Egy idő után megszokta. A fiam stabilan jár, de csak arra amerre ő akar. Ha kézen fogom és neki nem tetszik valami leül a betonra és hátraveti magát. Ma is ez történt, a vizes útra feküdt le. Úgyanúgy nevelem, neveltem mind a kettőt. Tehát a fiammal nem mernék még egy megállót sem menni.
2009. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!