Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek a "beszélő"...

Nektek tetszenek a "beszélő" nevek?

Figyelt kérdés
pl: Fényes Napsugár,Mezei Virág,Nagy Málna
2013. jún. 21. 14:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan név ami tetszik (pl Virág), de nem adnám Mezei vagy Cserepes vezetéknévhez stb
2013. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egy ilyet ismerek ő Mezei Virág! Így nem rossz, egyébként nem adnám a gyerekemnek...
2013. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem.
2013. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem, borzasztónak tartom őket.
2013. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jajj ne, ez csak a gyerekkel való kicseszés...
2013. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem is tetszik,és nem is akarnám hogy élete végéig a neve miatt "poénkodjanak" a gyerekemen!
2013. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Kerria ***** válasza:

Egy felszolgáló ismerősömet Soha Nefelejcsnek hívnak... először azt hittem kamuzik... de nem.

Maga a név aranyos, és jópofa lehet, de ki tudja a gyermek és környezete hogy fogadja...


Szóval inkább nem választanék ilyet.

2013. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ezek olyan borzalmasak :D A legnagyobb kiszúrás, amit a gyerekkel tenni lehet.
2013. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én egy Harangozó Ajándékot ismerek, borzasztó szerintem. Ez a gyerekkel kicseszés, egyébként sem szeretem ezeket a neveket, hogy Málna meg Alma meg Fahéj és miegymás, a virágnevekkel semmi bajom, de ha előtte a fent említett vezetéknév van, vagy hasonló, akkor semmiképp sem adnám.
2013. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

mégis milyen sokan adnak ilyen neveket. nem értem miért nem gondolják végig a szülők,hogy a gyerekük egyszer felnő-és kínos lesz nekik..!


nem is tudtam,hogy a Nefelejcset is lehet adni. már igy simán is elég furán hangzik..-hát még a vezeték névvel!

Az Ajándék névről tudtam,-de nem hittem,hogy tényleg elneveznek így valakit.


ha tudtok még példaként valós neveket-akkor írhattok...

2013. jún. 21. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!