Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki tudott mostanában GABI...

Valaki tudott mostanában GABI öblítőt venni? Egyszerűen nem találok sehol, pedig annyira szeretem az illatát.

Figyelt kérdés
DM-ben, Tescoban nem találtam, Auchanban sem, tanácstalan vagyok. Vagy van esetleg olyan öblítő, nem horror áron, aminek ilyen jó babás az illata?!

2013. jún. 4. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. fél éve láttam az Auchanban, most mást használok, nem kerestem. Majd nézem, én is szerettem.
2013. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lenort használok, abból sok enyhe kellemes illat van, nekem a sárga a kedvencem. A Coccolinonak is finomak, de arra én allergiás vagyok.
2013. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dm-ben láttam
2013. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


én sem láttam már egy ideje GABI-t (kb. fél éve adtam fel a keresést). Átszoktunk viszont a babás holmiknál a FROSH öblítőre (békás, öko), ami még jobb is. A fehér- talán mandulás- illat ebből nagyon hasonló a GABIhoz és engem azóta az a tudat is megnyugtat, hogy öko is.

kapható az általad felsorolt helyeken (én a DM-ben, Müllerben stb. szoktam, venni, ahol épp akciós)

Szép napot:

2013. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Főleg Neked kedves 4. válaszoló! Én is szeretem a Frosch termékeket, felmosáshoz a levendulás tisztítószerét használom, úgyhogy akkor szerintem kipróbálom az öblítőjét is. Köszi a tippet!


Mindenkinek további szép napot!

2013. jún. 5. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!