Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen házi praktikát tudnátok...

Milyen házi praktikát tudnátok ajánlani arra, hogy megjöjjön végre a menstruációm?

Figyelt kérdés

Amúgy rendszeres, 29. napos ciklusom 3-4 alkalommal 34 naposra nyúlt. Most is erre számítottam, de már a 36. napon vagyok. Nagyon meg kéne jönnie, mert jövő héten elutazunk, így is számoltam...

Segítenétek? Tudom, hogy nem biztos, hogy megfelelő helyre írtam, de itt sokkal normálisabb válaszolók vannak.


2013. máj. 23. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Forró fürdő, nekem bevált, mert a mult hónapban nekem is késett,meg pecsételgetett, beleültem egy kád forró vízbe, az jól ellazított, másnap pedig megjött rendesen.
2013. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 23. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szex. Nálam bejön.
2013. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam nem segít sajnos.
2013. máj. 23. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Mastodynon cseppek. Sajnos, nem azonnali a hatás, viszont segít rendezni a ciklust.

Tutira nem vagy terhes? Én a helyedben ellőnék egy tesztet.

2013. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok, az előző hónapban, meg előtte is ez volt, csak most már unom. Ha terhes vagyok, azt nagyon hamar érzem is, de most szinte nulla az esélye...

Viszont olvastam a rozmaring teáról, és rettenetes az íze, de ittam két bögrével, és ezerrel csináltam az Aviva pánikgyakorlatot, amit ezen az oldalon találtam egy válaszban. Most jött meg! :)

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Ha nem áll helyre, megyek orvoshoz jövő hónapban.

2013. máj. 23. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!