Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi adókedvezmény?

Családi adókedvezmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Adóbevallásnál igényeltem vissza 1 havi családi adókedvezményt mert a múlt évben nem vettem igénybe 1 hónapra.Mennyi idő múlva küldik az összeget?
2013. máj. 15. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hónapon belül meg szokott érkezni.
2013. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 hónapja adtam fel,12.-én.:(

Most akkor mi a helyzet?

2013. máj. 15. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A NAV-hoz történt beérkezésétől számított 30 napon belül. Ez amúgy a 30. nap szokott lenni. Ekkor indítja a kiutalást a NAV. Bankszámla esetén aznap, posta esetén néhány nap múlva kapod meg.

Ha hibás a bevállásod, v. kiválasztanak ellenőrzésre, az ügyintézési határidő megnövekedik.

2013. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. máj. 15. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a beérkezés napja számít, nem az, hogy feladtad. És tényleg nem sietik el a visszautalásokat, nekem eddig akár melyik évben volt, mindig szinte az utolsó napokban küldték.
2013. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.:)
2013. máj. 16. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!