Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a szép mell titka szülés,...

Mi a szép mell titka szülés, szoptatás után?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől azt hallottam, hogy nem szoptatott és szép kerek lett a melle, sőt sokkal nagyobb is. Tényleg a szoptatástól lesz lógós a mell vagy a mellszívótól?
2013. máj. 12. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A titok nyitja a genetika. Van ismerősöm, aki két évig szoptatott, és szép kerek a melle, mint ahogy olyan is, aki sajnos nem tudott szoptatni, mégis lóg. Sőt olyan is, aki még terhes sem volt, mégis lógnak a mellei.
2013. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
...hát biztosan számít a genetika is, de ha valaki szoptat és napi akár egy liter tej is terheli a mellét, az márpedig szerintem megereszkedik. A tejcsitől kitágul a bőr, és ha már nem szoptatsz, lógni fog. De nincs az a kerek cici amiért odaadnám a szoptatás élményét. :)
2013. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoptatast befejezve senkinek nem ugyanolyan a melle, mint volt. Ez nem azt jelenti, hogy log, hanem mas. Gondolj egy lufira, amit 20-szor felfujsz, majd leeresztesz. Nos, utana milyen lesz? Kicsit pottyhedt. Mellizmokat erositsd elotte es szoptatas kozben is, illetve megfelelo melltartot viselj! Kb ennyit tehetsz. Es persze genetika, ahogy az elottem levok irtak...
2013. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Genetika, meg, hogy mennyi volt a tejed. Bár nekem már terhesség alatt is kb 2-szeresére nőtt, szerintem nekem mindegy is lett volna, hogy szoptatok, vagy sem. De a nőgyógyász azt mondta nekem amikor ellenőrizte a melleimet, hogy nem érti, hogy mi a bajom, nem is lógnak a melleim, nem láttam még lógó mellet.

Ja, de igen, a koleszban láttam, némelyik 18 éves lánynak rondább mellei voltak, mint most nekem 2 gyerek után. De azért előtte sokkal szebbek voltak, most már azért asszonyosabb vagyok. Főleg az zavar, hogy a bimbóudvar nagyon megnőtt, előtte sokkal kisebb volt.

2013. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!