Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valamilyen jo tanácsod?

Valamilyen jo tanácsod?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk kisbabát.Már egy éve probálkozunk.Kaptam clostilbegite.Valakinek már segitett a tabletta?Hallottam olyat is,hogy szeretkezés után gyertyát kell csinálni.Az segit?
2009. szept. 30. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyertyapózról én is hallottam, de nem tudom hogy hat e-

Nekem segített a tabletta, most már másfél éves a kisfiam.Mi 3 évig próbálkoztunk.

2009. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek a tabletáttol,ikrei lettek.Én csináltam gyertya pózt elsőre terhes lettem.Sok sikert.
2009. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg nem a gyertya, hanem hogy a feneked magasabban legyen, ne tudjon kifolyni a sperma azonnal, tovább maradjon bent.

Én egy nagyon jó természetgyógyászt tudok ajánlani Pécsen, hiszem hogy ő segített a babámhoz.

2009. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy én már amiota probalkozun minden szeretkezes után felpárnázom a fenekem,az orvosom tanácsolta
2009. szept. 30. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a legfontosabb, hogy ne akard görcsösen.

Ha mindig taktikáztok az szerintem nem jó.

2009. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a Clostilbegyt és az ovuetszt vált be párhuzamosan.

A 3. gyógyszeres hónapban voltunk sikeresek, előtte 20 hónapja próbálkoztunk.

6 hetes kismama

2009. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a gynevac vakcina, és a clostilbegyttel lettem terhes. Ha valóban attól lettem terhes, mert már nagyon lemondtam róla, és már rég megkellett volna jönnie mikor terhes lettem Vettem is tesztet az elvileg nem vártkor, negatív lett, nem is foglalkoztam vele, majd mikor vagy 1-2 hét múlva sem jött meg, akkor vettem még egy tesztet, és akkor lett pozitív.Tehát a nemvárt után jóval estem teherbe.
2009. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!