Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sütőtököt sütitek vagy főzitek?

Sütőtököt sütitek vagy főzitek?

Figyelt kérdés
Szoktatok abból lefagyasztani?
2009. szept. 29. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én főzöm és nem szoktam semmit lefagyasztani.
2009. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig főztem, tegnap sütöttem. Sütéskor kicsit sűrűbb marad, de ízre is jobb így. Ha nem eszi meg a kisfiam, akkor le fogom fagyasztani.
2009. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Főzve én még nem ettem, de sütve én is nagyon szeretem. Meg kell akkor próbálom, hogy szereti jobban. És hogy csináljátok? A'la natur lemixelitek? Kis vizet tesztek hozzá? VAgy valami mással pl almával keveritek?
2009. szept. 29. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sütve nagyon szeretem, de a babának vízben főztem, mert úgy 20 perc alatt megpuhul, sütve meg másfél óra.

Fagyasztóba csak nyersen raktam.

Felkockáztam az egész tököt és, ha sok volt akkor be zacsiba fagyasztóba.

Simán turmixolni egy kevés főzővízzel, én az elején még át is passzíroztam.( 4-5 hónaposnak)

Most 15 hós.

2009. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!