Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok lányneveket?

Ajánlanátok lányneveket?

Figyelt kérdés

Ne feltétlenül legyen benne a leggyakoribb 10-be és inkább legyen hagyományos, mint extra modern, vagy túl külföldi hangzású.Első kislányom Laura, hasonlót !


Köszi


2013. máj. 6. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Gréti, Bianka, Blanka, Jázmin
2013. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Léna, Kinga, Dalma, Zsófia. (Szerintem ezek "mennek" a Laurához.)
2013. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zsófia, Glória, Olívia, Viktória, Alma, Rozália, Anett, Anita, Alexandra, Dorina
2013. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom Laura Kíra most a teso Dorina Véda lesz :-)
2013. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Júlia, Judit, Lívia, Krisztina, Klára, Emília, Viola.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2013. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyszerű, fogsz egy névnapos naptárat és elkezded nézni a neveket ami tetszik bekarikázod.
2013. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtettem úgy kb.10*. De nem lettem okosabb.Ez nekem nagyobb segítség, köszi azért!
2013. máj. 12. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ágota, Anita, Annabella, Bernadett, Bettina, Boglárka, Csenge, Csilla, Daniella, Diána, Dorina, Emese, Erika, Esztella, Édua, Flóra, Franciska, Fruzsina, Gabriella, Georgina, Hanga, Hanna, Helga, Ildikó, Imola, Izabella, Izolda, Júlia, Karina, Lilla, Melinda, Noémi, Norina, Olívia, Petra, Ramóna, Sarolta, Tamara, Tímea, Tünde, Valentina, Valéria, Veronika, Viktória, Zita, Zsaklin, Zsanett, Zsófia...
2013. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!