Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr Szécsényi Istvánról (Bajcsy...

Dr Szécsényi Istvánról (Bajcsy Kh. ) vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne vele kapcsolatban. terhesgondozáson milyen, szülésnél, árai, stb
2013. ápr. 21. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

DE ha más dokiról van tapasztalat, az nem érdekel?

Írjanak arról, akit ismernek és hátha segít Neked, kit válassz. :)

2013. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,2006-ban szültem nála,a terhesgondozás alatt soha nem kellett semmire várnom (vérvétel,uh stb),a leleteket mindig tüzetesen átnézi,kicsi eltérésnél inkább utánajár,mint szemet hunyna a dologra.Szülésnél megnyugtató volt,figyelmes,kedves,bár velem sok gondja nem volt,nagyon sima szülésem volt. A gátmetszés alatt végig poénkodott,szóval én meg voltam vele elégedve. A terhesgondozás alatt nem kért egy ft-ot sem,nem kérte másszak a magánrendelőjébe,szívesen fogadott a kh-ban.Volt akire rábízta mennyit adjon a szülésre,én rákérdeztem,így mondott egy összeget.
2013. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetes más doki is érdekel, de őt sokan ajánlották a párom családjából (4 többgyerekes anyuka), így gondoltam, családon kívül róla érdeklődöm elsőként
2013. ápr. 29. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!