Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba ételeihez milyen...

A baba ételeihez milyen turmixolót vegyek? Melyik jobb, hasznosabb? A kézi botmixer vagy a turmixgép?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A turmixgépnek az a baja, hogy több folyadékot kell hozzáadni az ételhez, különben nem pépesít és nehezebben tisztítható. Viszont megvan az az előnye, hogy a legtöbb turmixgépben van betét, aminek a segítségével tudsz gyümölcslevet csinálni például.
2009. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A turmixgépben nagyobb mennyiséget érdemes készíteni. A botmixert kevéshez is használhatod, és nem feltétlenül kell olyan hígnak sem lennie az ételnek ahhoz, hogy pépes legyen.

Nekem mindkettő van, de a botmixert sokkal többször használom. A turmixgépet csak turmix-italok készítéséhez.

2009. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a hasznos tanácsokat! Akkor inkább botmixert vegyek?
2009. szept. 23. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinek más jön be. Én végig botmixert használtam, és nagyon szerettem. Olyat vettem, (orion márka) amihez van aprító tál is, szóval nagyobb korában a kicsit darabosabb kajákat is ezzel tudtam csinálni. Azóta is sokat használom, persze már nem a gyerek kajájához, de már lassan két éve bírja a kiképzést.
2009. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A botmixer hasznosabb, ha kaját akarsz készíteni. A turmixgép italokhoz jobb.
2009. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2009. szept. 23. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!