Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy bután hangzik, de...

Tudom, hogy bután hangzik, de szülés után más is ennyire büdös?

Figyelt kérdés
5hete született a kisfiam, de annyira hamar megizzadok és nem kicsit, és valami iszonyú büdöset izzadok. Hiába tusolok le, félóra mulva már ujra érzem magamon azt a szagot :(
2013. márc. 19. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én, amíg szoptattam, izzadtam, mint a ló, főleg az elején. Hú, de utáltam. Igaz, nem volt büdös, de nagyon zavaró.
2013. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is gyorsan izzadtam. Ilyenkor mindig befújtam magam izzadásgátlóval. Az pár órát hatott.
2013. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is izzadtam,de napi háromszor zuhanyoztam langyos vízben,tusfürdővel,száraz,tiszta törülközőbe töröltem magam,és izzadásgátlóval bekentem a hónaljam,pusz testápolóval a testem:)
2013. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát akkor én nemtudom mitől izzadhatok ilyen büdöset :(
2013. márc. 19. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:

hű..én eddig 2 szer szültem de nem is nagyon izzadtam utána sem/ terhesség alatt sem....


nem lehet csak te képzeled h büdi vagy ???

2013. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is izzadtam a szoptatás elején :) Állítólag rengeteg kalóriát égetünk akkor, szóval ez állhat a háttérben. De úgy, másfél év után beállt a régi izzadásom :) Most 2.5éves a kislányom még alváshoz cicizik, de már nem izzadok sokat
2013. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem több hónapig tartott, azt hittem végleg elromlottam, de nem:)
2013. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem szülés után,már elmúlt (most 6 hónapos a lányom) mások szerint nem volt büdös,de én napi 3x fürödtem mégis büdösnek éreztem magam :(
2013. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
teljesen ugyan ez volt nálam is!!!!! ne aggódj el fog múlni hamarosan.
2013. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

olyan tehénszagunk lett :)

én is nagyon izzadtam az első pár hónapban, de én azt hittem h. a nyártól, plussz a hordozástól...

2013. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!