Adnád az Ida nevet?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyen nevű embert? Milyen személyiséget képzelsz el mellé?

2013. márc. 19. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem adnám . Párom kutyája volt Ida
2013. márc. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Túl öreges, rideg, és számomra túl rövid is. Személyesen nem ismerek ilyen nevű embert.
2013. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik!

Én talán adnám is, de csak második keresztnévként jöhet szóba, mert -i -re végződik a családnevünk.

Szóval én adnám.

A doktornénim asszisztensét hívják így, kedves hölgy, de egyre több helyen hallom, olvasom hogy mostanában újra adják.

Egyébként nekem mindig az Ida virágai című mese jut róla eszembe. Idusnak becézném.

Barátnőm vetette most fel a férjének, hogy kislányt vártak az Eszter Ida név párost, de a férje elvetette, mert úgy hangzik mint az Aszteroida. Végül Karolina Hanna lett :)

Adjátok bátran!

2013. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én biztosan ezt a nevet adnám a lányomnak. Komoly, rövid, tömör. Egy erős, kitartó és magabiztos lányt képzelek a név mögé.
2013. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!