Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lenne, ha...

Szerintetek jó lenne, ha megválaszthatnánk, hogy mi legyen a baba neme?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó lenne amit előttem írtak, amiatt tehát lennének sokan akik ha tudnák biztosan hogy a 3.-4. mondjuk más nemű lesz akkor bevállalnák, de így lutrira nem.

Sok olyan barátnőm van akinek 2 fia van ha tudná hogy a 3. lány lenne, bevállalná, de mivel nem tudja így inkább nem.

Mondjuk másik oldalról meg egyre inkább azt látom hogy a tendencia az hogy mindenki lányt szeretne vagy a többség aztán persze mikor ott a kisfiú őt is imádják és teljesen oké minden mégis ELŐZETESEN lányt várnak szóval lehet hogy nagyon hamar nembeli eltolódás lenne.

2013. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó. Én mindig is csak lányt szerettem volna, soha nem tudtam volna elképzelni, hogy valaha fiam legyen. Ha meg tudtam volna határozni, hogy mi legyen a neme, most biztos 2 lányom lenne, és nem pedig 1 lányom és 1 fiam. Imádom mindkét gyerekemet, és ha a fiamra nézek, néha eltöprengek azon, hogy lehettem anno olyan bolond, hogy egy kicsit elszomorodtam, mikor 18 hetesen kiderült, hogy ki lakik a pocakomban. :)
2013. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó.


A gyermekünket ne azért szeressük és akarjuk mert fiú vagy lány.

Ez olyan "piacos" stílus ( kaliforniai- vagy lecsópaprika esete).


A következő lépés az lenne, hogy legyen szőke/barna /fekete haja, kék/zöld/barna szeme, nagy/kicsi cicije/kukija felnőtt korában, stb.


Vagy legyen inkább terminátor alkata, több hasznát veszem a ház körüli munkánál.


És legyen egy lába/keze, mert akkor kevesebb cipőt/kesztyűt kell venni...


Nagyon örülök hogy ez a választási lehetőség - egyelőre és remélve - nem adatott meg az emberiségnek:)

2013. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy elvileg már létezik ilyen.


pl. az ő esetükben hallottam már többször: [link]


Ezek szerinte nem lehetetlen, de biztos elég borsos ára van.:)


Nekem még nincs gyerekem és ha én választhatnék akkor 1 fiam és 2 lányom lenne. Viszont sosem vetemednék ilyesmire. Mi van ha ennek később valami következményei lesznek, mert egyébként ellenkező nemű lett volna a baba, csak belekontárkodtak és pl. a saját neméhez fog vonzódni, ami persze a kisebb probléma, de simán lehetnek egészségügyi következményei is. Persze nem értek hozzá, de szerintem ez nem lehet veszélytelen.:O Sosem kockáztatnám a gyerekem egészségét ilyesmi miatt!:)

2013. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!