Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek ADBOR PEPE...

Volt már valakinek ADBOR PEPE Multifunkciós babakocsija?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék,hogy milyenek ezek a kocsik.Kinéztem a Vaterán egyet,adnak hozzá mindent és alig használt.Rettentő jó áron.De fogalmam sincs hogy minőségre ez milyen.Amúgy ez is lengyel gyártmány? Itt olvastam valahol és szidják őket ,de valakinek nagyon bejönnek. Várom a véleményeket! Köszi!
2013. febr. 17. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy Abdor Arte márkájút. Lényegében ugyanaz, csak külön van a mózes és a sportrész. Lengyel gyártmány, de ha tetszik, akkor lényegében mindegy, hogy hol gyártják. Egyenlőre még csak megvettem, úgyhogy nagyon sokat nem tudok róla mondani még. A váz és a feltét együtt elég nehéz + még ebbe jön majd a baba, de ha nem kell emelgetned majd, akkor teljesen megfelel. Elég stabilnak tűnik és nagyon könnyen kormányozható. Ja és még annyi így elsőre, hogy amikor a vázat összecsukom elég nagynak tűnik... kisebbre számítottam, de remélem azért be fog férni a csomagtartóba :-D
2013. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Adbor van, a pontos nevét nem tudom. :) Én 5 hónapja használom, én szeretem. Nehéz, de emelgetnem nem kell. Jó vele közlekedni, tágas, kényelmes.

Megnéztem a tiédet, szerintem szép, az enyémnek fixes a kereke.

2013. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Emelgetnem nem kell,mert földszinten lakunk és van lent pincénk.Örülök,hogy könnyű irányítani,sok lengyel kocsira mondják,hogy nehéz vele fordulni.Nekem az a fontos,hogy stabil legyen és kényelmes a gyerkőcnek.Én nem akarok divat babakocsit.Lehet csúnyán hangzik,de sok ilyen kocsi van ahogy nézem. :-)
2013. febr. 18. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!