Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik XV. Kerületben laknak,...

Akik XV. Kerületben laknak, azok kihez jártak terhesgondozásra (magán)?

Figyelt kérdés

Az SZTK alapú kínzótábort nem szeretném igénybe venni és ezért keresek egy jó orvost, aki tényleg foglalkozik a kis pénzéjért cserébe velem és a gyermekemmel!


Ha tudnátok árat írni vagy esetleg honlapot adni, azt megköszönném :)


2013. febr. 6. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Újpestre járok az Oxygen Medicalba dr.Demjén Lászlóhoz(egyébként az sztk-ban is dolgozik).

Rendes,fiatal,alapos,minden kérdésre választ ad.

10 e ft a terhesgondozás.

2013. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. És mennyi lesz a szülés nála?

És melyik kórházban természetesen?

2013. febr. 6. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi nemrég költöztünk ide, így a harmadik gyerekemet is a régi dokimmal szültem a Szent Imrében.

Magánrendelése is arra volt, szóval jó messze sajnos, de nekem megérte.

Előtte Újpesten laktunk, az sem igazán volt közelebb.

Szerintem érdemes szimpátia alapján keresned, itt most xy-nak "jó" egy doki, az Neked nem biztos hogy bejön. Nekem a legjobb barátnőm orvosa nem jött be anno.

2013. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Róbert Károly klinkára jártam Nega drnőhöz.
2013. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Demjén doktor dolgozik a Máv/Honvédban illetve a Róbert Klinikán.

Nem mondott konkrét összeget,a rendelés 10X szokás adni úgy tudom,ha a Honvédot választjuk..

22.hetes vagyok,pár napja voltam körülnézni a Róbertben és nagyon szimpatikus volt amit láttam..Így elég gondolkodóban estem..Az árak magasabbak lennének,de annyira jó családias hangulata volt az egésznek..

Úgyhogy még átrágom egyszer kétszer magam rajta:)

2013. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ròbert nagyon jò én ott szültem.
2013. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!