Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg kell vinnem egy...

Tényleg kell vinnem egy hiteles másolatot a házassági levélről a kórházba, mikor megyek szülni?

Figyelt kérdés
A védőnőm mondta, hogy ha házasok vagyunk, akkor is kell vinnem papírt, csak nem apasági nyilatkozatot, hanem a házassági levél hiteles másolatát, amit ott tudnak kiadni, ahol házasodtunk. Így kerül csak a férjem nevére a gyerekünk. Igaz ez?

#szülés #apasági nyilatkozat #házassági levél
2013. febr. 5. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, vinned kell!!!! Több dologhoz is kellhet, legyen nálad!ahol én szültem ott rögtön intézték a gyerek papírjait, anyakönyvi kivonatát, tb kártyáját, lakcímkártyáját, ezekhez kellett!!
2013. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
három hónapnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell
2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tőlünk is kértek, pedig szülés előtt 3 héttel házasodtunk össze. Azt mondták, hogy az eredetit, ami nem volt régebbi 3 hónapnál nem fogadják el.

Hozzunk egy hiteles másolatot. A férjem pedig fel s alá rohangált, miközben engem épp császároztak.

2013. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly eredeti kellett, és 3 hónapnál nem régebbi. De kérdezd meg, hogy nálatok hogy van.
2013. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a II. számú Női Klinikán (Üllői út) fogok szülni, majd utánakérdezek, hogy ott hogy mennek ezek a dolgok.
2013. febr. 5. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én pont a 2es nöin vagyok.:)Mi az eredetit hozztuk és nekünk azt mondták h 300napnál ne legyen régebbi mert akkor újra ki kell kérni.Mi szeptemberben házasodtunk ugyhogy elfogadták.:)Jó babavárást!:)
2013. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kikérem,mert vidéken házasodtunk 3 éve, ritkán megyünk arra mostanában. És ha szabad kérdeznem kedves utolsó, kinél szültél, és mennyire vagy elégedett a kórházzal. ÉS GRATULÁLOK!
2013. febr. 6. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Én dr Ruscsák Mihálynál szültem.De 8óra vajúdás után sajnos császározni kellett mert nem fért ki a babám és fenn állt a veszélye annak is h megreped a méhem.Profin zajnlott a császár nagyon és figyeltek az örzöben is.1szobásban vagyok ugyhogy a vizit kb annyi h megkérdezik hogy vagy,ha jól akkor mennek is.A csecsemösökröl sok rosszat lehet hallani szerencsére én ezekszerint a kedvesebbeket fogtam ki,bár volt akitöl felált a ször a hátamon.Úgy összességében megvagyok elégedve:)de ha van kérdésed nyugottan írj!:)
2013. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!