Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tisztítjátok a szivacsmat...

Hogy tisztítjátok a szivacsmatracot? Hogy lehet azt kitisztítani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én bedobtam a kádba, zuhannyal átmostam, folyékony mosószert kis vizzel feloldva beledörgöltem, aztán kinyomattam belőle a habot, amennyire lehet kinyomkodtam és megszárítottam. Ha jó idő van kint könnyebb dolgod van.
2013. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fürdőkádban. Aztán amennyire lehetett, kinyomkodtuk belőle a vizet, majd kitettük a napra. Nem szárad meg pillanatok alatt, így én most semmiképp sem kezdenék bele.
2013. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ja. Mondjuk, nem is tudom elképzelni, hová tenném most száradni... Esetleg állna a zuhanykabinban. Amikor pedig kellene a zuhanyzó, rátenném pár törölközőre.

Bár annyira nem is sürgős, hogy megszáradjon, mert egyelőre tudjuk nélkülözni.

Nos, mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat! :) Én is valahogy így képzeltem, csak reménykedtem benne, hátha van valami titok, amiről nem tudok...

2013. febr. 3. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
hát a zuhanykabin nem túl jó ötlet, mert szerintem ott nagyon nem szellőzik, nehezebben száradna meg. Én valami szárító állványra tenném, radiátor közelébe. Talán így száradna leghamarabb.
2013. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van! :) Köszi!
2013. febr. 4. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!