Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyeden lévő anyukák! Akinek...

Gyeden lévő anyukák! Akinek több gyermeke van és megosztotta a családi kedvezményt válaszolnál?

Figyelt kérdés
2 gyerekünk van és megosztottuk a cs kedvezményt.Tegnap voltam az OEP nél beadni a papírt és kérdezte a hölgy... és az apáé hol van?nem tudtam,mondtam,hogy múlt évben nem kérték,és erre a hölgy,,,hát erre nem tudok mit mondani... kaptam egy papírt ,hogy kérik az apáét is.Azt mondta a hölgy ,amíg nem viszem be lepecsételni addig nem kapok semmit. Nálatok is kérték?
2013. febr. 1. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is épp most aktuális, mindkettőnk munkahelyén (vagyis mivel én gyeden vagyok ezért nekem az oepnél) le kellett adni, kölcsönösen aláíratva a másik fél munkaadójával is hogy tudomásul vette a másik fél hogy egyikünk érvényesít annyit másikunk meg a maradékot. Nekünk mondjuk 3 gyerek van.
2013. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen apuka cégének igazolnia kell, hogy az apuka mennyit vesz igénybe.
2013. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,érdeke múlt évben nem kértek,se baj be viszem.
2013. febr. 1. 13:28
 4/5 A kérdező kommentje:
januárra már nem kapok, azt vissza lehet év végén igényelni?
2013. febr. 1. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt már nem kapod meg, Jövő évi adóbevallásnál tudod visszaigényelni.
2013. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!