Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vadiúj Dei-tex fiú bakancsot...

Vadiúj Dei-tex fiú bakancsot mennyiért lehet eladni az interneten szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyósom vett a fiamnak egy bakancsot, mert állítólag a másikban elázott a lába. Dei-tex, magas szárú, 3 tépőzáras, állítólag vízálló, ezért vette ezt. Viszont a fiam nyafog, hogy nyomja a lábujját. Ma délelőtt egy, és délután egy órát játszott benne.

Van esélyem eladni jó áron? Vagy visszavihetem a boltba nagyobbra cserélni?


2013. jan. 20. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a boltot, ha megvan a blokk és a doboz is. (nálunk csak így veszik vissza)


A neten csak úgy tudod eladni, ha ajánlott postával együtt is olcsóbb mintha boltban venné meg az ember. Ja és újként már nem lehet hirdetni, hiszen volt használva, még ha keveset is. Nem címkés.

Ha kifogsz olyan eszementet aki az új árán veszi meg sok szerencsét hozzá :) de szerintem nem nagyon lesz. Akkor inkább elmegy helybe, mint hogy látatlanba vegyen és még postát is fizessen rá.

2013. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Deichmannban vettem a fiamnak ősszel 5-6ezer Ft volt,már nem emlékszem pontosan mennyi.Inkább kicserélném nagyobbra,szerintem nagyon jó és tényleg vízálló.
2013. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Blokk és doboz anyósomnál lehet, ott töltötte fiam a hétvégét. Majd elviszem akkor neki a cipőt, hogy próbálja meg kicserélni nagyobbra. Tényleg jó kis cipőnek tűnik, de nyüszít benne a fiam. Bár az is lehet, hogy csak nem tetszik neki, azért dacol. Előfordult ez már pulóverrel is.


Egyébként ez az a cipőcske:


[link]

2013. jan. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!