Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 50 ezer ft alatt új babakocsi?...

50 ezer ft alatt új babakocsi? Nektek milyen van? Mennyi volt, és milyen színű?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia! A mi babakocsink nem 50.000,- alatt volt, de belinkelek egy oldalt, itt keresgélhetsz akciósakat is. Minden jót!

[link]

2013. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Jajj, bármit, csak azt ne, amit belinkelt az első!!!

Nekünk ilyen volt. Rájöttem, hogy nem szabad olcsóbb babakocsit venni, főleg ezeket a lengyel sz@rokat nem!

Már bánom, hogy nem néztem használtan egy normálisat, ami jó állapotban van, márkás, és könnyen kezelhető.

Most épp azt teszem, mert a második gyermeket már nem ültetem bele a Kunertbe.

Ez csak egy jó tanács, vagy megfogadod, vagy nem.

2013. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én szar lengyelt vettem és elégedett vagyok. Espiro Vector. Bár nem 50 e ft volt, de használtan van már annyiért is.
2013. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is egy "szar" lengyel kocsim van, 3 gyerekem használta és semmi baja. Épp most adtam el egy 4. gyereknek. Ritka strapabíró példány.
2013. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,majd körülnézek. Hát igen,ha tehetném,biztosan drágábbat vennék,de sajnos nagyon sok dolgot kell még megvenni a babához.
2013. jan. 4. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia .

Én nagyon beszivtam egy Kunert babakocsival , nagyon nehéz és hamar jelentkeztek a bajok . Mi az első gyereknél használtuk ezt , figyelj ha nem akarsz mondjuk nagyon beszivni akkor szánj rá többet es vegyél normálisat mivek ez nagyon fontos , hisz ebbe fog aludni stb .... Mi a másodiknál espiro vector prot vettünk imádjuk már a 2. Baba használja:

2013. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Mi ilyet vettünk,vadonat új,és nagyon szeretjük


[link]

2013. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok kocsit kipróbáltam 3 gyerekkel. Az elsőnek mi is viszonylag olcsó-új kocsit vettünk, hát 2 hónap alatt megútáltam. Most azt mondom, inkább jó minőségű használt, mint egy gagyi új.
2013. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És mit kell nézni egy babakocsin? Mi számít jónak?
2013. jan. 5. 00:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is beleugrottunk az olcsó babakocsi csapdájába, meg is bántam. Jó árban volt, ezért megvettük, mondván újonnan ennyiért?! Használtan drágábban lehet venni. Kár volt! Chippolino Baby Max Leo-ról van szó. Na ilyet soha ne vegyél!!! 1 hét után kihullottak a kerekei, nagyon alacsonyan van a fekvő része, ráadásul olyan kicsi is az újszülött rész, hogy kisfiam már 2 hónaposan végig ért benne, már 4 hónapos, de már nem fér el, főleg, hogy jól be is van bugyolálva. Barátnőm is ilyet vett, ő szereti, pont azért mert kicsi, és könnyű vele a városban közlekedni. Szerintem nem. Másik barátnőmnek viszont Touragoo kocsija van (nem tudom melyik típus), de az jónak tűnik, sohasem panaszkodott rá, és azt hiszem 37 ezerért vették.
2013. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!