Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyeseket miért idegesítenek...

Egyeseket miért idegesítenek annyira a "tippelős" kérdések?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 14:35
1 2
 11/20 Golan Trevize ***** válasza:
58%

Mert vannak normális kérdések, csak alig találni meg a "Van kedved tippelni?" kérdések között.

És amikor el kezdtem idejárni, még nem volt divat ez a hülyeség.


Nyissatok neki EGY kérdést, aztán ömlessze mindenki oda a képeit.

2012. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs olyan sok. Napi 3 tippelős közt kétlem, hogy nem találnád meg a "normális" kérdéseket:)
2012. dec. 17. 15:33
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább három tippelős, mint a szerintetek volt peteérésem és a tojcsis nyákos, meg a negatív tesztet feltöltős, arra harminc gratulálós válaszos, tegnap voltam együtt a párommal, ma tesztelhetek kérdések.
2012. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Golan Trevize ***** válasza:
25%
Azok se jobbak, valóban, de "idegesítési" sorrendet nem tudok köztük felállítani.
2012. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem idegesít a tippelős,sőt tökre jól elnézegetem kinek mekkora hasa van,már ha diszkrét képet közöl.Viszont vannak olyan kérdések amitől a falnak tudnék menni ilyen pl ha a gyerek dög beteg orvosnál még nem volt de az anyja itt kérdezget,vagy ha nem képes eldönteni,hogy negatív vagy pozitív,vagy mikor lesz ovulációja,melyik név szép,mikor jön a gyes, na és az ítéljünk el valakit a következőért kérdések na ezeket rühellem.
2012. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megnézem a képeket, kifejezetten érdekel. Nem azért, mert "értelme" van (megjegyzem az oldal tartalmának 90%-ban nincs értelme), hanem azért, mert már régóta vágyom babára, és a negatív, elkeseredős érzéseimet enyhíti, ha látom, hogy másoknak is sikerült, és milyen szépek, és boldogok, és vajon mennyi idős, stb. Ez csak amolyan "fecsegés" , tudom jól, de ez a kérdés most mi, ha nem az? :)))
2012. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Egyébként ez én voltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


És nem hiszem, hogy értelmetlen lett volna kirakni, mert megtudtam belőle, hogy annyi hetesnek nézek ki, mint amennyi vagyok:D

Csak sajnos nagyon sok tippelős kérdésben látok csúnya beszólásokat, na szerintem annak tényleg nincs értelme.


Köszi a válaszokat.

Kedves utolsó, neked mielöbbi babásodást kívánok:)

2012. dec. 17. 22:02
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem elsősorban az a része idegesít, hogy a has formája alapján kell kitalálni a baba nemét.

Rég bebizonyosodott, hogy ez csak egy hülye babona, az égvilágon semmi valóságalapja nincs, mégis egy csomószor olvasok olyat, hogy "hát ez TUTI, 100%, hogy fiú/lány".

Szóval engem az emberi hülyeség idegesít.

2012. dec. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak játék. Nem kell mindig ennyire komolyan venni magunkat és az életet. JÁTÉK :))) kismamáknak. Ennyiről szól. Nem is értem, miért kell ezen kiakadni. Igen, mindneki tudja, hogy a has formája nem adja meg a nemét a babának. Csak játszanak, mert jólesik. Lazítsunk már egy kicsit! Miért kell mindig a drámát keresni mindenben :)
2012. dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, így igaz. Nekem full gömbölyű a pocakom, mégis fiam lesz. Az első két terhességemnél is ilyen hasam volt, lányaim születtek:)))
2012. dec. 18. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!