Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Soproniak! Mi a véleményetek...

Soproniak! Mi a véleményetek a következő nőgyógyászokról? Dr. Nagy Bálint, Dr. Karazma Farsid, Dr. Rada Gábor.

Figyelt kérdés
A gyanú szerint terhes vagyok,melyik dokit ajánlanátok hogy hozzá járjak?
2012. nov. 25. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kell választani, akkor Dr. Karazma...
2012. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dr. Rada Gábor
2012. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Voltam mind háromnál. Nagy Bálint állapította meg a terhességem a kórházban,lekezelő volt és szakmai problémák is voltak. Dr. Karazmát ajánlották,magánba jártam hozzá és nála is szültem,maximálisan megvoltam elégedve szakmailag is és emberileg is. Mikor elutazott volt egy kis problémám bementem a kórházba, Dr Rada rendelt aki végig azzal volt elfoglalva,hogy piszkálódjon,hogy nem számíthatok a sztár orvosomra,tehát nekem nem jött be a stílusa. Összesítve Dr Karazma-ra szavazok :)
2012. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Karazma már visszajött? Én is jártam mindháromnál. 20 hetes koromig Nagy Bálinthoz. Szakmailag szerintem nincs vele gond, de tényleg hangulatfüggő. És mostmár szerintem nagyon leterheli az osztályvezetőséggel járó "stressz". Karazmára nem tudok rosszat mondani. Ha ő rendel, akkor csak őt választanám. Sose volt vele gondom, csak nekem is az utazása szólt közbe. Radáról sok rosszat hallottam, de nekem sosem volt vele problémám. Velem mindig normális volt, és viccelődött. Akit még tudnék ajánlani, az Hidas. Én nála szültem, mert ő volt az ügyeletes, de azóta is hozzá járok, mert nagyon meg vagyok vele elégedve.
2013. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Dr. Nagy Bálintot NEM ajánlom. Nekünk szó szerint tönkre tette az életünket egy másik emberrel aki gyermek gyógyásznak hívatja magát :'(.

Dr. Karazmát jó szívvel ajánlom mindenkinek. Nagyon jó orvos. Dr. Radát nem ismerem. Dr Nagy Bálinthoz NEEEEEE!!!!!

2013. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szombathelyi vagyok egy ideig itt volt a Rada doki. egy tajparaszt volt nála szültem ujjal tágított mikor nem volt fájásom. akkor vágott gátat mikor semmi fájás. mindent éreztem. soha többet. arról nem is beszélve hogy egy tutyimutyi faszi.
2015. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Radánál szültem az elsőt is és idén a másodikat is nála fogom.

Velem normális volt, megfogadtam, magánba is hozzá járok, általában egy bizonyos csoportot nem csíp szerintem :)

2016. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólóval, Dr. Rada Gábor nagyon kedves és lelkiismeretes orvos.
2017. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!