Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyikek a legjobb Fisher...

Melyikek a legjobb Fisher Price játékok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem mindegyik egy nagy humbukk, nincs arányban az ár-érték. Készségfejlesztő? Egy nagy fenét. Csak mese habbal.
2012. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Hú, ezt nem tudom, csak azt, hogy melyiket utálom. A tanuló kutyától falra tudnék mászni, szerencsére már kinőttek belőle a gyerekeim :)
2012. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azért várnék igazi válaszokat is.

2012. nov. 22. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Fiam most épp a Hipp Hopp Zebrát szereti nagyon, de előtte volt Jumperooja és azt is nagyon szerette.
2012. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk eddig mind bevált, egyedül a tanuló kutyust nem javaslom én sem. Elég csak ránézni, és máris énekel az a dög, én úúúgy utálom. A fiam nem foglalkozik vele. :)

Ezen kívül van tanulókockánk, amire most kapott rá nagyon (20 hónapos), sütifaló bödön, vonat, tanuló asztalka. Mindet akciósan vettem, így nagyon megérték. Rengeteg játék tört el, és kellett kidobnom a fiam dobálós korszakában, ezeknek semmi baja nem lett. A vonatot ledobta a tetőtérből a járólapra, egy karcolás sincs rajta.

2012. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Három gyerek mellett egyiknek sem vettem egy darabot sem. Szerintem is nagyon drága, némelyik tiszta giccs, sokkal jobb, ízlésesebb játékokat lehet kapni.

A tanuló kutyától és többi tanuló társaitól meg egyenesen rosszul vagyok:))

2012. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

A hipp-hopp zebra nekünk nagyon bejött, több mint 1 éve használja, naponta többször is ráül, imádja. Most 2 éves, szerintem még sokáig használni is fogja, kistestvére 2 hónapos, ő is biztosan szeretni fogja. De ha nem, akkor is megérte az árát. Ja, 45 euróért vettük, leárazva. Semmi baja, pedig a kislányom nem kíméli.

A pancsimanókat nem szereti, pedig imád fürdeni.

A sütifaló is jó. a zenélő formabedobós csigát is szereti(a párom rosszul volt a hangjától, így kivette az elemet, azóta ő is szereti), meg van egy tanuló focilabdája is, azt is szereti, énekli vele a dalokat, meg táncol hozzá. hirtelen ennyi jutott eszembe, ami fp.

2012. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nallunk a golyopalya jott be. EBayrol vettuk hasznaltan atszamitva 4ezer Ft volt es a kisfiam egyik kedvence volt 8 honapos koratol nagyon sokaig. Imadta az elefant fulebe beledobalni a golyokat. Persze nem allitom, hogy a legjobb jatek csak azt, hogy nallunk ez nagyon bejott. Ahoz kepest, hogy mar hasznaltan vettuk siman tovabbajandekoztuk mert tenleg semmi baja nem lett. Dzsungel golyopalyanak hivtak de lehet otthon mas a neve de a kep ilyen:


[link]


Nallunk meg ezek az egymasra epitheto kockak jottek nagyon be. Talan tanulo kockanak hivta itt valaki:


[link]

2012. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tanulókukac is nagy sztár volt nálunk!
2012. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a labda és a krokodil tetszik nagyon.
2012. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!